Madonna'nın Yeni Şarkısı: 'Give me All Your Luvin'

Madonna'nın Yeni Şarkısı:  'Give me All Your Luvin' Galeri


Popun kraliçesi Madonna, 2012 yılına damgasını vuracak olan yeni albümü ' M.D.N.A. ' nın ilk video kklibini 'Give me All Your Luvin' şarkısı için çekti. Çıkış tarihi sürekli ertelenen ' M.D.N.A. ''nin en son 2 Nisan'da müzik marketlerdeki yerini alacağı duyuruldu. Ancak, albüm şimdiden gündemi meşgul etmeye başladı. Albümün ilk single çalışması olan 'Give me All Your Luvin''de Madonna'ya Nikki Minaj ve M.I.A eşlik ediyor. Madonna  her zamanki gibi hareketli klibiyle de dikkat çekiyor.

'M.D.N.A. '


Hayranlarının merakla beklediği yeni albümü 'M.D.N.A. ' henüz çıkmadan yarattığı etki, Madonna'nın popun yaşayan efsanesi olduğunu kanıtlar nitelikte. Prodüktörlüğünü ünlü Fransız DJ Martin Solveig'in yaptığı albümün kapak çekimlerinde ise bit Türk'ün imzası bulunuyor. Mert & Marcus markasının yaratıcıları Mert Alaş ve Marcus Piggott tarafından çekilen albüm kapağı da şimdiden merak uyandırıyor.


Madonna Superbowl'da!


5 Şubat Pazar günü, 'Give me All Your Luvin' şarkısını ilk defa Amerikan Super Bowl'da seslendiren Madonna, görsel şovuyla da formundan hiçbir şey kaybetmediğini kanıtladı. Amerika'da hayatın durmasına neden olan Amerikan Futbol Ligi'nin final karşılaşmasında her yıl ünlü sanatçılar konser veriyor. Bu yıl Madonna'nın muhteşem performansı ile yer aldığı Super Bowl, yine en çok izlenen program oldu. Son albümü Hard Candy'yi yayınlamasının üzerinden 3 sene geçtiği için sabırsızlıkla yeni albümü beklenen Madonna, albümün ilk şarkısı 'Give me All Your Luvin' ile Superbowl'da fırtına estirdi.


Madonna Türkiye'ye mi Geliyor?


Yeni albümünün yayınlanmasından sonra dünya turnesine çıkması beklenen Madonna'nın kendi web sitesinde bir süre önce yer alan habere göre, Türkiye'de de konser vereceği konuşuluyor. Turne tarihleri açıklandığında İstanbul TT Arena'da haziran ayında konser vereceği görülen Madonna'nın web sitesinde daha sonra bu bilgi değiştiridi. Henüz net bir bilgi verilmese de, Türk hayranları Madonna'nın Türkiye'ye geleceği haberini merakla bekliyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları