14 Şubat Sevgililer Günü Konserleri

14 Şubat Sevgililer Günü Konserleri Galeri

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Yalnızca 2 hafta sonra sevgililer için en özel günlerden biri olan Sevgililer Günü, tüm dünyada coşkuyla kutlanacak. Birçok marka; sevgililer günü özel koleksiyonlarını sergilerken, mağazalar da vitrinlerini kırmızı kalplerle süsledi. Sevgilisi olmayanlar her yanı saran bu romantik hava biraz fazla gelse de, sevgililer için en güzel zamanlardan birisi. Tabi ki, 14 Şubat'ın nasıl geçirileceği ve hediye telaşını saymazsanız! Herkes sevgilisine en özel hediyeyi seçmek için uğraşırken, birçok marka ve mağaza da önerileri ile sizlerin yanınızda. Ancak, hediyenizin yanı sıra veya da hediye olarak 14 Şubat gecesi için güzel bir etkinlik seçebilirsiniz. Bizler de sizler için, 14 Şubat'ta gerçekleşecek olan en güzel konserleri seçtik.

Levent Yüksel Sevgililer Günü Özel


Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden biri olan Levent Yüksel, özellikle duygusal şarkıların en başarılı erkek vokallerinden birisi. Sanat hayatı boyunca hem yorumcu hem de müzisyen kişiliği ile sektörde yer almış olan Levent Yüksel, aralarında Sezen Aksu, Ftih Erkoç ve Sertab Erener'in de bulunduğu birçok başarılı isimle de çalışmıştır. En sevilen şarkıları ile 14 Sevgililer Günü'nde İstanbul Jolly Joker'de sizler için söyleyecek olan Levent Yüksel konseri için biletler VIP: 132.00TL, normal: 55.50TL'den satışa sunuldu. Bu özel günde, Levent Yüksel'in romantik şarkıları ile sevgilinize güzel bir gece armağan etmek isterseniz, biletler biletix'te.


Halil Sezai

<span style='color: #993300;'>Halil Sezai</span>


Etkilyici sesi ve başarılı şarkı sözleri ile çok kısa sürede kendine büyük bir hayran kitlesi edinen Halil Sezai 2011′de çıkardığı “Seni Beklerken” albümü ile dikkat çekmişti. İçli sesi ve duygusal şarkıları ile 14 Şubat Sevgilier Günü'nde, Jolly Joker Ankara'da sizlerle olacak olan Halil Sezai'nin konseri için biletler VIP: 112.00TL, normal: 55.50TL'den satışta. Biletleri biletix satış noktalarında ve web sitesinde bulabilirsiniz.

Gökhan Türkmen


Son yıllarda en iyi çıkış yapan sanatçılardan biri olan Gökhan Türkmen, romantik şarkıları ile 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Yeditepe Üniversitesi İnan Kıraç Sahnesi'nde sizlerle olacak. Geliri 3-18 yaş arası hayati risk taşıyan hasta çocukların hayallerini gerçekleştiren dernek ‘Yeditepe Hayalini Paylaş Projesi’ 'ne gidecek olan gece için biletler 56.00TL, 50.00TL VE 45.00TL'den biletix'te satışa sunuldu.Fettah Can


Aslında 18 yıldır sektörde olan müzik adamı Fettah Can, 2010 yılında yayınladığı ‘Hazine’ isimli albümü ile daha geniş kitleler tarafından tanınmaya başlanmıştı. 14 Şubat Sevgilier Günü'nde, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde sizler için söyleyecek. Bilet fiyatları: Platinum Loca: 1100.000(4 Kişilik-1 Şişe Absolut,Çerez Meyve), Gold Loca: 800.000 Normal Loca: 650.000, Stand: 325.000, Ayakta: 45.000.

Ayten Alpman


Türk müziğinin efsane isimlerinden birisi olan ve 'Bir Başkadır Benim Memleketim' şarkısı ile hafızalara kazınan Ayten Alpman, 14 Şubat Sevgilier Günü'nde İstanbul Jazz Center'te sizler için söyleyecek. Biletleri biletix'te 100.00TL'den satışa sunulan Ayten Alpman konseri ile sevgilinize untulmayacak nostaljik bir gece yaşatabilirsiniz.

Ezginin Günlüğü


Türk müziğinin en özgün ve köklü gruplarından biri olan Ezginin Günlüğü de, 14 Şubat'ta sevgililer için sahnede olacak. İstanbul Türkan Saylan Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek olan konser içni biletler 17.50TL'den biletix'te satışa sunuldu.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları