İpana 2012 Yıldızını Seçiyor Yarışmasına Başvur, Murat Boz'la Tanış!

Etkileyici bir izlenim bırakmak herkes için önemlidir, bay veya bayan hiç fark etmez. Bunu nasıl başarırım diye mi düşünüyorsunuz? Bembeyaz, göz kamaştıran ve unutulmayacak bir gülüş ile bunu başarmanız mümkün! İpana 2012 yılı kampanyasıyla Türkiye'nin en güzel gülen yıldızını arıyor! Kazanan yıldız Murat Boz klibinde oynama şansını kazanacak. En az sesi kadar, yakışıklılığı ile de kendine güvenen Murat Boz, etkileyici bir gülüşün başarısında büyük payı olduğunun altını çiziyor. Peki Murat Boz kendine neden bu kadar güveniyor? Bembeyaz, ışıl ışıl bir gülüş ona güven veriyor. Bende bu gülüşe sahip olmak istiyorum diyorsanız , bu çok basit! Yeni İpana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe, yüzey lekelerini yüzde 80'e kadar gidererek dişleri kolayca beyazlatıyor! Ayrıca dişlerin içeriğindeki temel bakım mineraliyle diş minesini de güçlendiriyor. İpana sayesinde herkes büyüleyici bir gülümsemeye sahip olabilir.

Sen de katıl ve Murat Boz'la Tanışma Fırsatını Yakala!

Sen de katıl ve Murat Boz'la Tanışma Fırsatını Yakala!

İpana 2012 yılında sizlere muhteşem bir fırsat sunuyor. İpana 2012 Yıldızını Seçiyor Yarışması'na başvurun ve Murat Boz'un klibinde oynama şansını yakalayın! İpana 2012 Yıldızını Seçiyor Yarışması 29 Ocak – 10 Mart 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek. Yarışmaya katılanlar, kendilerine olan güvenlerini ışıl ışıl gülümsemeleri ile göstererek genç şarkıcı Murat Boz'un yeni klibinde oynama fırsatını yakalayacak.

İpana 2012 Yıldızını seçiyor yarışması

Siz de katılın! İpana'nın 2012 Yıldızı olmak isteyenler, www.facebook.com/ipanaturkiye sayfasını ziyaret ederek başvurabilirler! Tek yapmanız gereken gülümseyen bir fotoğrafınızı yüklemek! Her hafta puanlama ile seçilecek haftanın birincileri Murat Boz ile tanışma fırsatını kazanacaktır. Sen de İpana 2012 Yıldızını seçiyor yarışmasına başvurmak istiyorsan www.facebook.com/ipanaturkiye sayfasını ziyaret et, yarışmaya katıl ve Murat Boz ,le tanışma hayalini gerçekleştir ve onunşa aynı klipte oynama şansını kaçırma!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Sağlık & Güzellik ›