Gökçe Bahadır-Ali Sunal Çifti Boşanıyor!

Gökçe Bahadır-Ali Sunal Çifti Boşanıyor! Galeri

Son günlerde gündemi en çok meşgul eden konulardan biri olan Ali Sunal-Gökçe Bahadır çiftinin boşanacakları iddiaları, yaptıkları açıklamalarla kesinlik kazandı. Türk sinemasının unutulmaz aktörü Kemal Sunal'ın kendi izinden giden oğlu Ali Sunal ve özellikle Yaprak Dökümü dizisindeki oyunculuğu ile dikkat çekmiş olan güzel oyuncu Gökçe Bahadır boşanma kararlarını basına açıkladı. Çifti birbirine çok yakıştıran sanat camiası ve hayranları, bu beklenmedik boşanma kararı karşısında oldukça üzüldü.

ÖRNEK ÇİFTTİLER!


Gökçe Bahadır ve Ali Sunal, 3 yıl önce birlikte olduklarını basına açıkladıkları zaman hayranları ve sanat camiası onları birbirine çok yakıştırmıştı. Örnek gösterilen çiftlerden biri olan Gökçe Bahadır ve Ali Sunal, geçtiğimiz temmuz ayında da birlikteliklerini evlilikle taçlandırmışlardı. Bodrum'da kıyılan sade nikah töreninin ardından aileleri ve yakın dostları ile Yunanistan'ın Leros Adası'na giden çift, burda da bir düğün yapmışlardı. Pınar Altuğ-Yağmur Atacan, Özgür Ozan, Ceyda Düvenci , Tarık Ünlüoğlu, Sinan Tuzcu-Dolunay Soysert ,Suna Keskin, gibi televizyon ve sanat dünyasından birçok isminmutlu günlerinde yalnız bırakmadığı çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. 7 aydır mutlu bir evlilik sürdürdükleri düşünülen çiftin ayrılık kararı hem sanat camiasında hem de hayranları arasında büyük bir hayal kırıklığına neden oldu.

ALDATMA YOK!

<span style='color: #993300;'>ALDATMA YOK!</span>


Çiftin ayrılık nedenlerinin, Ali Sunal'un başka biriyle olan ilişkisi olduğu iddialrı da, hem Ali Sunal hem de Gökçe Bahadır tarafından yalanlandı. Ali Sunal, ayrılıklarının nedeninin artık anlaşamadıkları olduğunu, yürütmeye çalıştıklarını ama başaramadıklarını dile getirdi. Çok üzgün olduğu gözlenen Ali Sunal, anlaşmalı olarak ayrıldıklarını belirterek, Gökçe Bahadır' a herşey için teşekkür etti. Gökçe Bahadır da yaptığı açıklamada, ayrılık nedenlerinin üçüncü bir şahıs olmadığını özellikle dile getirdi.

GÖKÇE BAHADIR

<span style='color: #993300;'>GÖKÇE BAHADIR</span>


9 Kasım 1982'de İstanbul'da dünyaya gelen Gökçe Bahadır, Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyato bölümünde eğitim aldı. Radyo progrmı, vjlik ve sunuculuk yapan Gökçe Bahadır, televizyona Tatlı Hayat, Beşik Kertmesi, Mühürlü Güller dizilerinde oynadığı küçük rollerle girdi. Daha sonra, uzun soluklu gençlik dizisi Hayat Bilgisi'ndeki 'Törpü' karakteri ile çok beğenilen Gökçe Bahadır, şüphesiz ki en büyük çıkışını, 5 yıl 174 bölüm oynadığı Yaprak Dökümü dizisindeki 'Leyla' karakteri ile yaptı. En son Çağan Irmak'ın yönettiği 'Dedemin İnsanları'ndaki rolü ile de büyük beğeni topladı.

ALİ SUNAL

<span style='color: #993300;'>ALİ SUNAL</span>


22 Eylül 1977'de İstanbul'da doğan Ali Sunal, Türk sinemasının efsane oyuncusu babasıKemal Sunal'ın izinden giderek oyuncu olmuştur. İstanbul Üniversitesi'ned İşletme eğitimi gördükten sonra, Sadri Alışık Kültür Merkezi ve Dormen Tiyarosu'nda sanat hayatına atılan Ali Sunal, birçok sinema filmi ve televizyon dizisinde oynamıştır. En Son Babalar Duyar, Sayın Bakanım, Sana Mecburum, Benim Annem Bir Melek ve Yaprak Dökümü gibi dizilerde oynayan Ali Sunal, bunun yanı sıra; Propaganda, Okul, Kısık Ateşte 15 Dakika ve Bayrampaşa:Ben Fazla Kalmayacağım gibi başarılı filmlerde de yer almıştır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları