Victoria’s Secret Sevgililer Günü Koleksiyonu

Victoria’s Secret Sevgililer Günü Koleksiyonu Galeri

Özellikle defileleri ve birbirinden güzel modelleri ile her koleksiyonunda gündemi sarsan Victoria's Secret, yaklaşan Sevgililer Günü vesilesi ile de yepyeni bir koleksiyon sundu. Aralarında Adriana Lima, Miranda Kerr, Lindsay Ellingson, Doutzen Kroes, Candice Swanepoel, Lais Ribeiro ve Erin Heatherton bulunduğu birbirinden seksi melekler, pembe tonun ağrılıklı olarak kullanıldığı Sevgililer Günü koleksiyonunu tanıttı. İç gıdıklayıcı parçaların dikkat çektiği Sevgililer Günü koleksiyonu şimdiden yoğun ilgi görüyor. Pembe ve kırmızı rengin hükmettiği koleksiyonda, g-stringler, babydoller, sütyen ve gecelik takımları, dantel ve fiyonk detayları ile dikkat çekiyor. Sevgililer Günü'ne özel hazırladığı 'Love me' temalı reklam kampanyaları ile adından söz ettiren Victora’s Secret, güzel modelleri ve bibirinden seksi iç çamaşırları ile yine gündemde.

Victora’s Secret Defileleri

Victora’s Secret Defileleri

Dünya’nın önde gelen iç çamaşırı ve güzellik ürünleri markası Victoria’s Secret, aynı zamanda ünlü moda şovları ile de dikkat çekiyor. Her yıl, yılbaşı gecemizi şenlendiren Victoria’s Secret defilelerinde dünyanın en güzel kadınlarını birbirinden seksi iç çamaşırları içinde görüyoruz. Moda dünyasının heyecanla beklenen şovu Victora’s Secret defileleri her yıl milyonlarca dolara mal oluyor. Ama bu inanılmaz görsel şölenin yarattığı etki tüm dünya tarafından konuşuluyor. Defilelere her yıl farklı isimler şarkılarıyla eşlik ederek,şovun hem göze hem kulağa hitap etmesini sağlıyor.


Victora’s Secret Türkiye

Victora’s Secret Türkiye

Victora’s Secret, 14 Şubat Sevgililer günü için hazırladığı yeni koleksiyonu hem kadınların hem de erkeklerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Sevgilinizi bu Sevgililer Günü'nde, Victora’s Secret'in birbirinden güzel iç çamaşırları ile şaşırtabilir, ikinizi de mutlu edecek bu sürpriz için şimdiden araştırmaya başlayabilirsiniz. Victora’s Secret'in Türkiye'de yalnızca İstanbul City's Nişantaşı ve İstinye Park'ta mağazaları bulunuyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en İç Çamaşırı & Çorap ›