Berlin Kaplanı 27 Ocak'ta Sinemalarda!

BERLİN KAPLANI 27 OCAK'TA SİNEMALARDA! Galeri

Ata Demirer'in senaryosunu yazdığı yeni filmi 'Berlin Kaplanı' nın galası geçtiğimiz gün İstanbul Kanyon'da yapıldı. Ata Demirer, yaratttığı karakterler ve filmdeki oyunculuğu ile ilgi odağı oldu. Almanya'da yaşayan bir Türk boksörün hikayesinin anlatıldığı Ata Demirer'in komedi ağırlıklı filmi 'Berlin Kaplanı' yarın vizyonda giriyor.

Gala'da Ayakta Alkışlandı

Gala'da Ayakta Alkışlandı

Galada, filmin başrol oyuncuları Ata Demirer, Tarık Ünlüoğlu, Nihal Yalçın ve diğer oyuncularını, Demet Akbağ, Tolga Çevik, Belçim Bilgin, Özge Borak, Sedef Avcı, Hande Subaşı, Ali Sunal, Perihan Savaş, Aysegül Aldinç, Sibel Tüzün, Funda Arar, Naz Elmas 'ın da aralarında bulunduğu birçok ünlü isim de yalnız bırakmadı. 'Berlin Kaplanı' nın gösteriminden sonra ayakta alkışlanan film ekibi çok gururlandı. Oldukça heyecanlı olduğu gözlenen Ata Demirer, filmin ilk galasında bu kadar beğenildiği için çok mutlu olduğunu söyledi. 'Berlin Kaplanı' 'nın 28 Ocak'ta Berlin Allhambra Sineması'nda, 29 Ocak'ta da Amsterdam Pathe Arena'da iki galası daha olacak. Yarın tüm Türkiye ve Avrupa'da toplam 352 kopyayla vizyona girecek olan Berlin Kaplanı'nın iyi bir gişe elde etmesi bekleniyor.

Berlin Kaplanı

Berlin Kaplanı

Senaryosunu Ata Demirer'in yazdığı Berlin Kaplanı'nın konusu, Almanya'nın Berlin kentinde yaşayan, iri yarı benedeninin avantajlarını kullanarak bodyguardlık ve boksörlük yapan Ayhan Kaplan'ın (Ata Demirer) hikayesine dayanıyor. Boksör olarak gözden düşmeye başlayan Ayhan ve antrenörü Cemal Tarık Ünlüoğlu) için işler yolunda gitmemektedir. Onları içine düştükleri bu durumdan yalnızca bir mucize kurtarabilir ve o da çok uzakta değildir. Filmin yönetmenliğini, Eyvah Eyvah serisinin de yönetmenliğini yapmış olan Hakan Algül üstleniyor. Ata Demirer'in ince mizah anlayışı ve başarılı gözlemleriyle yarattığı karakterlerle dikkat çeken Berlin Kaplanı, Türkiye'de yaşayan izleyicilerin yanı sıra Avrupa'da yaşayan Türkler'in de beğenisini kazanacak. Sıcak atmosferi ve eğlenceli karakterleri ie büyük başarı elde eden Eyvah Eyvah serisinden sonra tekrar beyazperdedeki yerini alan Ata Demirer'in başarılı performansı şimdiden çok konuşuluyor. İncelikle yaratılmış karakterleriylle, İstanbul galasına 5 dakika ayakta alkışlanan Berlin Kaplanı'nın, Türkiye'de ve Avrupa'da da oldukça beğenileceğine şüphe yok. Ata Demirer'in üstün performansını ve başarılı karakter yaratımlarını ile keyifli bir film izlemek isterseniz, Berlin Kaplanı yarından itibaren sinemalarda sizleri bekliyor olacak.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları