Athena konser biletleri 2012

Athena konser biletleri 2012 Galeri

İlk albümleri Holigan ile tanınan Athena bugün Türkiye'nin müzik dünyasinda en popüler isimlerinden biri. Athena konseri 27 Ocak 2012 de Cuma akşamı saat 22.30'da Salon İKSV'da gerçekleşecek! Türkiye'deki rock'n önemli temsilcilerinden biri olan Athena, Salon İKSV'da vereceği konserde, eski ve yeni şarkılarıyla müzikseverlerle buluşacak.

Athena konseri 27 Ocak 2012 de...

Athena konseri 27 Ocak 2012 de...

Athena ekibi geliyor! Ekip de yer alan müzisiyenler ise: Gökhan Özoğuz(vokal), Hakan Özoğuz (gitar, vokal), Alican Tezer (davul), Umut Arabacı (bas) ve Emre Ataker (klavye)! Başarılı sanatçıların son albümleri ise 2012 yılında piyasaya çıkmıştı ve 'Pis' adını taşıyor! Athena eski ve yeni şarkılarıyla 27 Ocak 2012 de saat 22.30' da Salon İKSV'da gerçekleşecek.
Athena konser bilet fiyatları:
- 45 TL (ayakta)
- 35 TL (öğrenci)
Athena konser biletleri Salon İKSV ve Biletix satış kanalları ve Salon gişesinden satılıyor. Konser bilet ödemelerini her yerde kredi kartı ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Ayrıca Lale Kart sahipleri bilet alırken %25'e varan özel indirimlerden yararlanabilirler. Salon gişesi Pazar günleri hariç her gün 10.00–18.00 saatleri arasında ve etkinlik günlerinde etkinlik başlayana kadar açıktır.
Bilet satın almak isteyenler biletix.com üzerinden ulaşbilir...


Athena biografisi

Hakan ve Gökhan Özoğuz'un müzik sevdaları 1987 yılında başlamıştır. Henüz iki kardeş 11 yaşındayken müzik dünyasına ilgi duyduklarını hissederler. Tam 10 sene sonra, 1997 yılında 'Athena' adında bir grub oluşturan kardeşler, ilk albümlerini Holigan'ı çıkartılar. Şimdiye kadar Athena grubu şarkılarıyla Türkiye'de büyük başarı yakaladı! İlk albümlerinden sonra, 2000'de 'Tam Zamanı Şimdi' adlı albümlerini çıkartılar. Bu ikinci albümlerinden ise bazı şarkılar daha sonra FIFA 2006 Oyunlarında kullanıldı! Türkiye Milli Basketbol Takımı için yazdıkları '12 Dev Adam' şarkısı ise çok beğenildi. Büyük festivallerde headliner olarak yer alan Athena, 2004 yılında Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye adına yarışıp dördüncü sırada yer aldılar. Athena grubuna dördüncülüğü getiren şarkı 'For Real'. Yurtdışında çok sevilen ünlü Athena özellikle Almanya'da verdikleri konserlerle de yüksek dinleyici sayısı gözlenmiştir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları