Antalya Karikatür Yarışması İçin Başvurun

Ulusal Antalya Karikatür Yarışmasına Siz de Başvurun!

Ulusal Antalya Karikatür Yarışmasına Siz de Başvurun!
2. Ulusal Antalya Karikatür Yarışması


Antalya Büyükşehir Belediyesi bu yıl ikinci kez 'Ulusal Antalya Karikatür Yarışması' nı düzenliyor.  Eğer karikatür dünyası sizin de ilginizi çekiyorsa mutlaka katılmanlısınız. Karikatür yarışmasına bugünden itibaren hazırladığınız karikatürler ile katılmanız mümkün.'Ulusal Antalya Karikatür Yarışması' nın birincisine  3 bin TL ödül verilecek.  Karikatür çizme yeteneğinize güveniyorsanız, belki siz de bu büyük ödülün sahibi olabilirsiniz.

Ulusal Antalya Karikatür Yarışması'nın Konusu Nedir?

Ulusal Antalya Karikatür Yarışması'nın Konusu Nedir?


İkinci kez düzenlenen Ulusal Antalya Karikatür Yarışması'nın bu seneki konusu 'Genç Olmak Kolay mı?' sorusu. Yarışmacılar  çizdikleri en fazla 3 karikatür ile başvurabilirler! Yarışmada, birinciye 3 bin TL, ikinciye 2 bin 300 TL ve üçüncüye de  bin 700 TL ödül verilecektir. Ayrıca karikatüristlere Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Altan Erbulak tarafından özel ödüller de sunulacaktır. 18 yaş altı kategorisinde yarışan genç karikatür çizerlerini de desteklemek amacıyla 3 adet mansiyon ödülü  verilecektir.


Yarışma Şartları!


Antalya Büyükşehir Belediyesi yaptığı açıklamada, yarışmaya gönderilen karikatürlerin daha önce başka bir yarışmada ödül almamış olması gerektiğini söyledi.

Ulusal Antalya Karikatür Yarışması'na Son başvuru tarihi 31 Mart 2012!


Antalya Karikatür Yarşıması'na 31 Mart 2012 tarihine kadar başvurmanız mümkün olacaktır. Yarışma sonuçları ise 7 Nisan 2012 tarihinde açıklanacaktır! Yarışmanın ödül töreni ise 5 Mayıs 2012 de gerçekleştirilecektir. Karikatür jüri üyeleri arasında Ercan Akyol, Ferit Avcı, Cihan Demirci, Kamil Masaracı ve Saydut Akdağ gibi isimler yer alıyor.
Hadi o zaman bakalım, kalemleri ellinze alın ve karikatür çizmeye başlayın...

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları