TUBA BÜYÜKÜSTÜN ANNE OLDU!

TUBA BÜYÜKÜSTÜN &ONUR SAYLAK ÇİFTİ İKİZ KIZ ÇOCUKLARI SAHİBİ OLDU!

<span style='color: #993300;'>TUBA BÜYÜKÜSTÜN &ONUR SAYLAK ÇİFTİ İKİZ KIZ ÇOCUKLARI SAHİBİ OLDU!</span>


Geçtiğimiz temmuz ayında Onur Saylak ile evlenen Tuba Büyüküstün, 19 Ocak'ta ikiz bebeklerini kucağına aldı. Fulya Acı Badem hastanesinde gece 3.00 sıralarında gerçekleşen doğumla iki kız dünyaya getiren Tuba Büyüküstün çifte mutluluk yaşadı. Bugün hastaneden taburcu olan Tuba Büyüküstün'ün doğumunun rahat geçtiği ve ikiz kız bebeklerin oldukça sağlıklı olduğu belirtildi. Taburcu olduğu sırada bebeklerinin yakından fotoğraflanmasını istemeyen çiftin oldukça heyecanlı olduğu gözlendi. Tuba Büyüküsütn ve Onur Saylak Çifti ikiz kızlarına Toprak ve Maya isimlerini verdi.


TEMMUZ AYINDA PARİS'TE EVLENMİŞLERDİ

<span style='color: #993300;'>TEMMUZ AYINDA PARİS'TE EVLENMİŞLERDİ</span>Gönülçelen dizisinin setinde tanışan Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak, geçtiğimiz temmuz ayında Paris'te gözlerden uzak küçük bir düğünle dünya evine girmişlerdi. Birlikteliklerini evlilikle taçlandıran çift, televizyon dünyasının en mutlu çiftlerinden biri olarak görülüyor. Evlendikleri sırada 3 aylık hamile olan Tuba Büyüküstün, ikizlerini dünyaya getirdikten sonra hastaneden ayrılırken oldukça zinde ve mutlu görünüyordu.

HAYRANLARINDAN JEST

<span style='color: #993300;'>HAYRANLARINDAN JEST</span>Tuba Büyüküstün'ün ikiz kızlarını dünyaya getirdiğini haber alan Tuba Büyüküstün'ün fan kulüp üyeleri, ikizlerin doğumu için oldukça anlamlı bir hediye verdi. TEMA Vakfı' ile anlaşan fan kulüp üyeleri, kişi başı en az 5TL bağışlayarak Tuba Büyüküstün'ün ikizleri adına bir orman oluşturacak. Bu anlamlı jest karşısında çk duygulandığını belirten Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak çifti, yakınlarında ikizlere hediye getirmek yerine TEMA 'ya bağış yapmalarını istedikleri öğrenildi.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN

<span style='color: #993300;'>TUBA BÜYÜKÜSTÜN</span>


5 Temmuz 1982'de İstanbul'da dünyaya gelen Tuba Büyüküstün, Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. Üniversitede okurken reklam filmlerinde rol alan Tuba Büyüküstün, yönetmen Tomris Giritoğlu ile tanıştıktan sonra oyunculuğa başladı. 2004 yılında Çağan Irmak'ın yönettiği Çemberimde Gül Oya adlı dönem dizisindeki 'Zarife' rolü ile büyük bir çıkış yakalayan Tuba Büyüküstün, bundan sonra en çok aranılan oyunculardan biri haline geldi. Duru güzelliği ile herkes tarafından çok beğenilen Tuba Büyüküstün, daha sonra Ihlamurlar Altında, Asi ve son olarak da Gönülçelen gibi çok tutulan televizyon dizilerinde rol alarak kariyerini başarılı rollerle doldurdu. Babam ve Oğlum, Sınav, Gülizar gibi sinema filmlerinde de rol alan Tuba Büyüküstün, Gönülçelen dizisinden rol arkadaşı Onur Saylak ile temmuz ayında dünya evine girerek, geçtiğimiz hafta da ikizlerini kucağına aldı.

ONUR SAYLAK

<span style='color: #993300;'>ONUR SAYLAK</span>


12 Mayıs 1977'te Ankara'da dünyaye gelen Onur Saylak, Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde Fizik, Ankara Üniversitesi'nde Kamu yönetimi bölümlerinde okumuş, bu sırada da üniversitelerin amatör tiyatro oyunlarında rol almıştır. Böylece oyunculuğa adım atan Onur Saylak, Bilkent Üniversitesi Tiyaro Bölümü'ne kazanarak, eğitimli bir oyuncu olmuştur. Bu sırada Ankara Devlet Tiyatroları'nda rol alan Onur Saylak, Hisarbuselik dizisi ile televizyona adım atmış, Kod Adı adlı dizi ile adını duyurmuştur. Şüphesiz ki en büyük çıkışını, birçok festivalden ödülle dönmüş olan
'Sonbahar' filmindeki 'Yusuf' karakteri ile yakalamıştır. Gönülçelen dizisindeki Levent rolündeki başarısı ile oldukça beğenilen Onur Saylak, geçtiğimiz temmuz ayında dizi setinde tanıştığı Tuba Büyüküstün ile evlenmiş ve 19 Ocak'ta doğan ikiz kız çocukları ile baba olmuştur.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları