Kişisel Marka Yönetimi ile Bir Adım Öne Çıkın

Kişisel Marka Yönetimi ile Bir Adım Öne Çıkın GaleriBugün İndirimlr'de İstanbul fırsatları arasında listelenen Kişisel Marka Yönetimi Semineri bir çalışan veya çalışan adayı olarak kendi isminiz altında şekillenecek olan markanızı korumaya ve geliştirmeye yönelik oldukça bilgilendirici br etkinlik olacağa benziyor.

Türkiye'de bir ilk olarak gösterilen etkinliğin adresi ise Taksim Hill Hotel olarak belirlendi. Marie Rose Koro tarafından düzenlenen ve 3,5 saat sürmesi planlanan "Personal Branding: Kişisel Marka Yönetimi" seminerin dili İngilizce olmasına rağmen tercüman tarafından Türkçe'ye tercümesi de yapılacak. Dil bilmeseniz dahi rahatlıkla semineri takip edebileceksiniz.

Kişisel pazarlama ya da kişisel marka yönetimi olarak adlandırılabilecek olan "Personal Branding" kendinizi etkileşim içinde olduğunuz çevreye nasıl anlattığınız ve tanıttığınızla ilgili olan bir pazarlama dalı. Yetkinlikleriniz ve tecrübelerinizle oluşturduğunuz kişisel markanız başkalarının sizin hakkında ne düşündüğünü, düşünmesi gerektiğini temsil eder. Günümüz iş dünyasında da oldukça büyük bir öneme sahip olan "kişisel marka yönetimi", yeni tanıştığınız kişilerin sizin hakkınızda kendi kafalarında oluşturduğu etiketleri oluşturur.

21 Mayıs Cumartesi günü Taksim Hill Hotel'de yapılacak olan Kişisel Marka Yönetimi üzerine yapılacak olan bu süper etkinlik 175 lira yerine %69 indirimle sadece 55 lira.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları