Son dizisi ve oyuncuları!

Atv'de yayınlanan Son dizisi Ay Yapımı tarafından sunuluyor ve ilk bölümleri ile büyük beğeni topladı! Başarılı oyuncular ünlü sanatçı Sibel Can'dan bile büyük tebrik aldılar! Mehmet Ali Erbil ise kadro çok başarılı olmuş dedi!

Yeni Başlayan Dizinin Konusu Peki Nedir?

Yeni Başlayan Dizinin Konusu Peki Nedir?

Aslında bu Son dizisinde hiçbir şey göründüğü gibi değil! Mutlu aile tablosu yani...güzel bir evlilik, birbirini seven karı ve koca, çoçuklarını çok seven bir anne ve baba...yalansız ve güvenilir bir ilişki... Ama bir gün olurda hayatınız koca bir yalandan ibaret oldursa, yüzünüze bir tokat gibi çarpabilir… Aylin (Nehir Erdoğan) ilk günden beri eşi Selim ile (Yiğit Özşener) mutlu bir evlilik yaşarlar ve onu sonsuza dek seven kadınlardan olmuştu. Aylin evliliği boyunca bir gün bile şüphe duymamıştı Selim’den… Bir gün bile güzvensiz bir hareket veya davranış yaşamadı... aldatılacağını aklına hiç getirmedi. Ta ki o güne kadar… Bir uçak kazası haberiyle yaşamı altüst olana kadar… Onların Son'u nasıl olacak?

Son Dizisinin Oyuncu Kadrosu?

Yiğit Özşener ve Nehir Erdoğan dizinin başrollerini paylaşıyorlar. Diğer oyuncular ise Erkan Can, Berrak Tüzünataç, Engin Altan Düzyatan, Uğur Polat, Ahmet Levendoğlu, Ülkü Duru, Aylin Aslım, Levent Can, Sezai Altekin, Philip Aditti, Serap Sağlar, Aysan Sümercan, Yılmaz Şerif, Baran Akbulut, Olgun Toker, Emir Geylan, Martin Turner, Güneş Hayat, İlhami Adsal, Elena Viunova, Mehrnoosh Esmaelipour, Vahdet Çakar, Kuzey Yücehan, Ergun Kuyucu. Dizi anlaşılan çok heyecanlı...başaralı oyuncular performansları ile büyük izleyici sayısına sahip olmuş ve her hafta Son dizisi merakla bekleniyor..Sizler için Son dizisinin 3. Bölüm fragmanını yayınladık!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları