İbrahim Tatlıses düğün haberi!

İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız düğün kararı!

İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız düğün kararı!İyileşdikten sonra İbrahim Tatlıses düğün yapacak ..
Hastanede yatarken İbrahim Tatlıses evlilik kararını almıştı ve bunun için imza bile atmıştı! Bu kararını medyadan uzak tutmaya çalıştı ünlü şarkıçı ama maalesef başaramımıştı! Şimdi ise hastalığı nedeniyle yapamadığı düğününü ertelemeye karar verdi.
Daha önce hastanede nikah için imza atan İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız resmi olarak evlenmişlerdi. Sonra ise 20 Ocak 2012 tarihinde Çırağan Sarayı'nda anlı ve şanlı düğün planlanmıştır! Ancak İbrahim Tatlıses yapacakları düğünü erteletmişti. Şimdi ise erteleme nedeni ortaya çıkmıştır.
Ünlü sanatçının tedavisi Gata'da devam ediyor ve tedavisinin ne zaman biteceği henüz bilinmiyor. Ibrahim Tatlıses şöyle bir açıklama yapıyor: 'İki elimi tamamen kullanana kadar düğün yapmayacağım' dedi! Bu sebeple İbrahim Tatlıses'in evlenmesi yani düğünün olması tedavisi tamamlandığında belli olacaktır.

İbrahim Tatlıses ne zaman evlendi?
Sürpriz bir şekilde Tatlıses tedavi gördüğü Maltape Romatem Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde evlenmişti! Mutlu çiftin nikahını da Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıymıştı. Nikâhın şahitliğini ise işadamı Yüksel Çağlar, Recep Aydemir ve Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yapmıştı.
Tatlıses'in büyük aşkı!
İbrahim Tatlıses 13 Mart akşamı silahlı saldırıya uğramadan 5 saat önce Ayşegül Yıldız ile ilginç bir konuşma yaşamıştı! Kendileri tartışma yaşamıştı ve İbo hayat arkadaşına şu kelimeleri söylemişti: 'Aşkım, bugün yarın ne olacağım belli değil. Senden tek bir şey istiyorum... Ben ölürsem ne olur başka birisi ile evlenme. Seni çok seviyorum' diye sözler kullanmış!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları