Megan Fox İstanbul'da!

Megan Fox İstanbul'da! Galeri

Dünyanın en güzel ve seksi kadınları arasında gösterilen Megan Fox, dün Doritos'un reklam çekimleri için İstanbul'a geldi. İlk defa İstanbul'a gelen Megan Fox, yoğun güvenlik önlemleri altında oteline götürüldü. Air France Havayolları ile Paris'ten gelen Megan Fox'un uçağı, dün saat 17.00'de İstanbul Atatürk Havalimanı'na indi. Apronda kendisini bekleyen kalabalık gazeteci ordusunu gören Megan Fox, görüntü vermek istemedi. Uçağın kapısında uzunca süre bekleyen Megan Fox daha sonra kendisini karşılayan polislerden yardım istedi. Bunun üzerinei kendisini aprondan alıp Genel Havacılık Terminali'ne götürecek araç da körüğün merdivenlerine yanaştırıldı.Korumlarının çevresini sardığı Megan Fox hızlıca kendisini bekleyen araca bindi,bu sırada da görüntğ vermemek için yoğun çaba sarfetti. Yardımcısı ile benzer giyinen bve onu dublör niyetine kullan Megan Fox, kendisine verilen çiçeği deyardımcısına vererek gazetecileri şaşırtmak için binbir türlü oyunlar oynadı. Güzel yıldızın görüntü vermemek adına bu kadar uğraşması akıllarda soru işaretlerine neden olsa da, Türkiye'ye gelişi herkes tarafından heyecanla karşılandı.


MEGAN FOX CUMA AKŞAMI BEYAZ SHOW İLE KANAL D'DE!

<span style='color: #993300;'>MEGAN FOX CUMA AKŞAMI BEYAZ SHOW İLE KANAL D'DE!</span>


Daha önce de Samantha Fox, Josh Hollaway, Carmen Electra gibi birçok dünya starını ağırlamış olan Beyaz Show, yarın akşam da dünyanın en seksi kadınlarından birisi olan Megan Fox'u canlı yayında konuk edecek. Beyazıt Öztürk'ün sunuculuğunu yaptığı Beyaz Show, yine bir ilke imza atarak, güzel yıldız Megan Fox'un Türkiye'de canlı yayına çıktığı tek program olacak. 20 Ocak Cuma akşamı 22.45'te ekranlara gelecek olan Beyaz Show'da Megan Fox'un yanı sıra, yakışıklı şarkıcı Murat Boz, Öyle Bir Geçer Zamanki'nin Carolin'i Wilma Elles ve Zenne filmindeki performansı ile birçok ödül alan başarılı oyuncu Kerem Can da katılacak.

MEGAN FOX'UN ÖZEL İSTEKLERİ

<span style='color: #993300;'>MEGAN FOX'UN ÖZEL İSTEKLERİ</span>İstanbul'da yalnızca iki gün kalacak olan Megan Fox, Doritos'un yeni reklam filmi için Seyfi Dursunoğlu, nam-ı değer Huysuz Virjin ile kamera karşısına geçecek. Megan Fox, kalışı süresince özel bir yiyecek içecek talebinde bulunmazken, İstanbul'un tarihi mekanlarını keşfetmek istediğini belirtti. Megan Fox'un, ünlülerden alışık olmadığımız özel istekleri arasında: Nuh'un Gemisi'nin kalıntılarına dokunmak, arkeolojik kazı çalışmalarında bulunmak, Adem'in bahçesini ziyaret etmek, ve İncil'de yer alan yerleri görmek var.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları