Göksel Bende Bi' Aşk Var Albümü çıktı! 'Acıyor'

GÖKSEL'DEN YEPYENİ KLİP: 'ACIYOR' Galeri

Göksel'in, 2012 yılının en yenilerinden olan 'Bende Bi'Aşk Var' albümü dün müzik marketlerdeki yerini aldı. Yeni albümünde aşkı ve yalnızlığı kadın dilinden anlatan Göksel, ilk klibini, söz ve müziği kendisine ait olan 'Acıyor' şarkısına çekti. Siyah-beyaz olarak çekilen ve etkileyici görselliği ile öne çıkan klibin yönetmenliğini Murat Onbul üstlendi. Albümün fotoğraf çekimleri ise başarılı fotoğrafçı Cem Talu tarafından Hollanda Kraliyet Başkonsolosluğu'nda gerçekleştirildi. Göksel'in birbirinden güzel görüntüler, eşliğinde duygusal bir parça olan 'Acıyor' u seslendirdiği klibi henüz yeni yayınlamış olmasına rağmen şimdiden bu yılın en çok ilgi gören kliplerinden biri oldu.

Bende bi' Aşk Var

Bende bi' Aşk Var

Göksel, yaklaşık bir yıl süren hazırlık aşamasından sonra yayınladığı yeni albümü 'Bende Bi' Aşk Var' albümündeki bir şarkı hariç tüm şarkıların söz ve müziklerini kendisi yaptı. Türkiye'nin yetiştirdiği en değerli söz yazarlarından biri olduğunu bir kez daha kanıtlayan Göksel, kadının aşka, yalnızlığa, ümitlere ve sevgiye bakışını en derin sözlerle dile getirdiği albümü ile müzik listelerini sallayacak. Göksel, albümün çıkış parçası ' Acıyor' için çektiği klibi ile de ses getirecek. 'Bende Bi' Aşk Var' uzun zamandır yeni bir Göksel albümü için bekleyen hayranlarını oldukça tatmin edecek. Albümde söz ve müziğini Göksel'in yaptığı Acıyor, Aşkın Yalanmış, Rüzgar, Uzaktan, Aşk Bitti, Unuttun mu Sahi, Sarhoş, Gidemiyorum, Yalnız Kuş parçalarının yanı sıra, söz ve müziği Mabel Matiz'e ait olan 'Yarım Kalan Şarkı' da yer alıyor.

Göksel

Göksel

1971 yılında İstanbul'da doğan Göksel, küçük yaşlardan itibaren şarkı sözleri yazmaya başladı. Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümünü kazanan sanatçı, müziğe olan tutkusunun artması ile okulu yarıda bırakarak, özel solfej ve şan dersleri alarak müzik çalışmalarına başladı. Orkestralarda çalışarak başladığı müzik kariyerine, Sezen Aksı ve Sertab Erener'in vokalistliğini yaparak devam etti. Daha sonra ünlü müzisyen Onno Tunç ile tanışarak albüm hazırlıklarına girdi. Ancak Onno tunç bir uçak kazası sonucu ansızın gelen ölümü ile Göksel'in de müzik dünyasına adım atması gecikti. 1997 yılında ilk albümü 'Yollar' da, küçüklüğünden beri yaptığı söz ve bestelerine yer verdi. İlk albümünün özgün tınıları ile farklı bir çıkış yapan Göksel daha sonra, Körebe, Söz Ver, Arka Bahçem, Ay' Yürüdüm, Mektubumu Buldun mu?, The Best of Göksel, Hayat Rüya gibi albümlerini yayınlayarak müzik kariyerini başarılarla doldurdu. Son albümü ' Bende Bi' Aşk Var ile de güzel bir çıkış yapan Göksel'in 2012'in en çok konuşulan isimlerinden biri olacağına şüphe yok.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları