The Muppets Türkiye'de 17 Şubat'ta Sinemalarda!

Aile komedisi olan The Muppets Show sinema ekranlarına taşınıyor.Dünya'da çok sevilen Muppets karakterleri şimdi sinemalarda karşımıza çıkıyor! Şirin Kermit ve havalı Miss Piggy 17 Şubat 2012 de Türkiye'deki hayranlarıyla buluşuyor! Kermit'i ve arkadaşlarını çok yakında sinemalarda izlemeniz mümkün olacaktır!

Türkiye Vizyon Tarihi: 17 Şubat 2012

Türkiye Vizyon Tarihi: 17 Şubat 2012

The Mumpets filminde rol alan ünlü oyuncular arasında 'How I met your mother' dizisinde yer alan Jason Segel, Amy Adams, Chris Cooper, güzel ve genç şarkıcı Selena Gomez, Gaston Leroux, Masayu Anastasia, Çınar Nejat ve Nastia Dekva gibi isimler yer alıyor.

Sinema Filminde Hangi Ünlü Oyuncular Yer Alacak?

Walter, Mary ve Gary The Muppets hayranı olarak onların tiyatrosunu kurtarmak için gereken 10 milyon doları toplamak için çaba gösterirler. The Muppets tiyatrosuna kötü iş adamları tarafından el konulmuştur! Buna engel olmak isteyen The Muppets hayranları Walter, Mary ve Gary yeterince parayı bulmakla meşgul olurlar. The Muppets sinema filmi bir aile komedisidir ve mutlaka çocuklarınızla izlemeniz gerekir. Bu heyecan dolu macerayı sakın kaçırmayın. Sizleri keyifli sinema dakkikaları bekliyor. The Muppets Türkiye vizyon tarihi 17 Şubat 2012! Sinema biletilerine mybilet.com üzerinden ulaşmanızı tavsiye ederiz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları