2012 de Cem Yılmaz evleniyor

2012 de Cem Yılmaz evleniyor Galeri

2012 de Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz evleniyor! Geçen hafta seviglisi Ahu Yağtu ile görünen Cem Yılmaz evleniyor! Evet yanlış duymadınız! Ünlü Cem Yılmaz evleniyor hemde 2012 yılında! Cem Yılmaz artık çapkınlığına son veriyor. Bilgilere göre Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu şu günlerde evlilik hazırlıkları ile uğraşıyorlar. Eğer bu kararlarını değiştirmezlerse ünlü çift yaz aylarında nikah masasına oturacak.

Cem Yılmaz küçük bir ortamda eveleniyor!

Cem Yılmaz öyle anlı şanlı bir düğün istemiyor. Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu sadece aileleri ve çok yakın dostları ile düğün yapmak istiyorlar. İkili sade ve zarif bir törenle dünyaevine girmeyi tercih ediyor... Cem Yılmaz ve manken sevdası... Cem Yılmaz şimdiye kadar bir çok makenle flört etti. Bunların arasında Deniz Akkaya, Tuba Ünsal gibi ünlü isimler de bulunuyor. Daha önce Cansu Dere ile evlenemek isteyen Cem Yılmaz son anda bu evlilikten vazgeçmişti! Geçen sene ise Ahu Yağtu ile flört etmeye başlamıştı çapkın Yılmaz. Daha sonra Cem Yılmaz'ın ve Ahu Yağtu'nun arasına kısa bir ayırılık girmiş. Hatta her ikisi hakkında başka birileri ile aşk dedikoduları çıkmıştı. Haberlere göre Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu, iki ay önce ilişkilerini yeniden başlattırlar! Bu aldıkları karardan sonra evlilik planları da başlamıştır.

Özür Dileriz!

Cem Yılmaz gizli kalmasını istediği evlilik haberlerini sizlerle paylaşmak istedik. Bize bunun için belki kendisi kızacaktır ama ne yapalım bu mutlu haberi sizlerle paylaşmak istedik...

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları