Al Pacino Jack ile Jill Sinema Filminde Kendisini Oynuyor

Al Pacino Jack ile Jill sinema filminde kendisini oynuyor Galeri

Dennis Dugan'ın yönettiği Jack ile Jill sinema filmi 10 Şubat 2012 de vizyona giriyor! Jill adlı ünlü komedyen Adam Sandler yine sekinci kez başarılı yönetmen ile birlikte çalıştı. Adam Sandler kendi yapımı Happy Madison ile gerçekleştirdiği bu film de ünlüler kaynayacak. Al Pacino bu film için başka bir karakter olmayacak. Al Pacino kendisini oynuyor... Jack ile Jill komedi filminde Adam Sandler, Al Pacino ve Katie Holmes başrollerini paylaşıyorlar! Ayrıca Valerie Mahaffey, Ken Lally. Gabriel Rydel-Jurgens, Don Abernathy gibi oyuncular rol alanlar arasında bulunuyor. Scarface'den tanınan ünlü oyuncu Al Pacino başarılı oyuncu yeteneği ile Jack and Jill filmine farklı bir renk katacak!

Jack ile Jill Sinema Filminde Hangi Ünlü Oyuncular Rol Alacak?

Jack ile Jill filmin konusu peki nedir?

Jack ailesine düşkün ve reklam ajansında stress altında çalışan bir karakter. Jack'in en büüyk müşterisi ise Dunkin Donuts ve Al Pacino 'yu yeni Dunkaccino reklamında oynaması için ikna etmesi gerekiyor. Jack,  Al Pacino 'yu nasıl ikna edeceğini kara kara düşünür! Adam reklam filmi çekmiyorki çünkü o çok başarılı bir oyuncu!

Jack'in ikiz kız kardeşi kim?

Jack'in İkiz kiz kardeşi Jill bazen onu deli eder ama yine de… onu çok sever. Küçüken birbirine bağlı olarak büyümüşler ancak Jack uzağa taşındığından beri, farklı yerlerde yaşıyorlar. Jack Los Angeles de oldukça hırslı ve başarılı bir reklam ajansın yöneticisi. Jill ise doğuda kalıyor ve ebeveynleriyle ilgileniyor. Bu yüzden birbirlerini yılda sadece bir kez görüyorlar! Şükran Günü'nde Jill Los Angeles'a gelir ve ikiz kardeşini Jack'i ziyaret eder. Uzak mesafe nedeniyle, aralarındaki güzel ilişki soğumuştur ve zamanla yıpranmıştır. Jack bu yıllık ziyarete sevinmek yerine şimdi katlanmak zorunda kaldığını hissetme duygusunu yaşıyor...Adam Sandler her iki karakteri de canlandırıyor...

 

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları