YOK BÖYLE DANS'IN BİRİNCİSİ ÖZGE ULUSOY OLDU!

YOK BÖYLE DANS'IN BİRİNCİSİ ÖZGE ULUSOY OLDU! Galeri

 

Show Tv'nin reyting rekorları kıran programı 'Yok Böyle Dans'ın 2.sezonunun birincisi Özge Ulusoy oldu! Canlı olarak ekranlara gelen dans yarışmasında, ilk günden itibaren favoriler arasında gösterilen Özge Ulusoy, jürinin ve halkın oylamasıyla birinci oldu.Onu ikincilikte Alp Kırşan ve üçüncülükte de Almeda takip etti. Özge Ulusoy'un, yarışmadan kazandığı 250.00'lik birincilik ödülünü, Türkiye İşitme Engelliler Vakfı'na bağışlayacağı açıklandı.

FİNAL GECESİNDE KENAN DOĞULU

<span style='color: #993300;'>FİNAL GECESİNDE KENAN DOĞULU</span>

 
Ekim ayından itibaren milyonları ekrana kilitleyen Yok Böyle Dans, 9 Ocak Pazartesi günü görkemli bir finalle bu sezonu noktaladı. Kenan Doğulu'nun çok özel şarkıları ile sahne aldığı gecede, 2.sezonun da şampiyonu belli oldu. Oldukça hareketli ve keyifli geçen final gecesinde yarışmacılar Kenan Doğulu'nun canlı performansı eşliğinde de dansetti. Son üçe kalan Alp Kırşan, Almeda ve Özge Ulusoy'un birbirinden güzel performanslar sergilediği gecede, jüri ve halk seçim yapmakta zorlandı. Ancak, programından başından itibaren, dans partneri Vitali ile mükemmel uyumu ve göz alıcı dansları ile favoriler arasında gösterilen Özge Ulusoy ipi göğüsleyerek birinci oldu.

YOK BÖYLE DANS 2.SEZON

<span style='color: #993300;'>YOK BÖYLE DANS 2.SEZON</span>


Jüri koltuğunda Acun Ilıcalı, Azra Akın, Tan Sağtürk ve Sait Sökmen"in oturduğu, Burcu Esmersoy ve Cem Ceminay"ın birlikte sunduğu Yok Böyle Dans, hem sunucuları hem jürisi hem de yarışmacıları ile aylardır gündemden düşmüyordu. Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın yaptığı Yok böyle Dans, özellikle yarışmacıların başarılı seçimiyle 2. sezonunda daha çok tutuldu. Bu sezonda; şarkıcı Nez, 2008 Miss Globe Dünya Güzeli Almeda, manken-sunucu Özlem Yıldız, modacı Ivana Sert, şarkıcı Hakan Peker, şarkıcı Aşkın Nur Yengi, oyuncu Alp Kırşan, ralli pilotu Burcu Çetinkaya, şarkıcı Altay, eski futbolcu İlhan Mansız, manken Şenol İpek, manken Özge Ulusoy, Survivor yarışmasından tanıdığımız Aydın ve Helin Avşar dans pistindeydi. Her hafta keyfili saatler yaşatan Yok Böyle Dans, her program sonrasında gündemde en çok konuşulan konulardan biri oldu.

ÖZGE ULUSOY

<span style='color: #993300;'>ÖZGE ULUSOY</span>


1982'de Ankara'da dünyaya gelen Özge Ulusoy, ilkokuldan sonra Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Klasik Bale bölümünü kazanarak ortaokul ve lise hayatına orada devam etti. Daha sonra, üniversite zamanın Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Klasik Bale bölümüne geçerek, bir yılın ardından sınıf atlayarak mezun oldu. 2001 yılında katıldığı Elite Model Look'ta aldığı üçüncülük sonrasında Gaye Sökmen Ajans'a kayıt olarak modellik kariyerine başladı. Daha sonra katıldığı Miss Turkey 2003'te ikinci seçilen Özge Ulusoy, Uğurkan Erez'le tanışarak profesyonel modellik hayatına Cengiz Abazoğlu defilesi ile başladı. Bundan sonra, birçok modaevinin ve tasarımcının aranan modelleri arasına giren Özge Ulusoy, birçok tv dizisi ve sinema filminde de rol aldı. Geçtiğimiz yıl yapılan, yine bir Acun Ilıcalı yapımı Survivor Ünlüler-Gönüllüler'de yer alarak, sempatik tavırları beğeni topladı. 5. olarak veda ettiği Survivor Ünlüler Gönüllüler'den sonra, Adil Işık firması ile yaptığı tanıtım kampanyası ve Yok Böyle Dans'taki başarılı performansı ile dikkat çekti.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Adil Işık
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları