HALİL SEZAİ

HALİL SEZAİ Galeri

Etkileyici sesi ve başarılı şarkı sözleri ile çok kısa sürede kendine büyük bir hayran kitlesi edinen Halil Sezai Paracıkoğlu, 2011'de çıkardığı “Seni Beklerken” albümü ile konserlerine son hız devam ediyor. Halil Sezai'nin Ocak ayında vereceği konserler:

  • 11.01.2012 Antalya Jolly Joker Biletler: 39.50TL
  • 13.01.2012 İstanbul Jolly Joker Biletler: 55.50TL
  • 19.01.2012 Muğla SO&SO Live Biletler: 34.00TL
  • 21.01.2012 Muğla-Marmaris Club Pacha Biletler: 34.00TL
  • 22.01.2012 Ordu-Garden Club Biletler: 45.00TL
Biletlerinizi yetkili satış noktalarından ve biletix'in online web sitesinden alabilirsiniz.

Halil Sezi PARACIKOĞLU

Halil Sezi PARACIKOĞLU

Sinema ve tiyatro oyuncusu olarak, ilk defa film ve tv dizileri ile karşımıza çıkan Hail Sezai, geçtiğimiz yıl vizyona giren 'İncir Reçeli''nde seslendirdiği 'Duman' isimli şarkıdaki etkileyici sesi ve duruşu ile herkesi etkiledi. İncir Reçeli, işlediği konu ve oyuncularının başarılı performanslarıyla kulaktan kulağa yayılarak bu senenin en çok izlenen filmlerinden biri oldu. İzleyenlerin, duygusal sahnelerde gözyaşı dökerel, karakterlerin içine girmesiyle, İncir Reçeli son yılların en etkileyici filmlerinden biri oldu. Bu filmde seslendirdiği 'Duman' şarkısı sosyal medyada paylaşım rekorları kırarken, Ömür Gedik ile düet yaptığı “Paramparça” şarkısı ile de müzisyen kimliğini daha da ön plana çıkardı. En can alıcı duygularımızı hareketlendiren şarkı sözleri ve derin yorumuyla Halil Sezai, içli şarkıların yeni ismi oldu. 2011 Kasımında yayınladığı albümü 'Seni Beklerken” ile müzik dünyasına adım atan Halil Sezai, şimdiden büyük bir hayran kitlesi edindi.

İncir Reçeli

İncir Reçeli

1979 yılında Eskişehir'de dünyaya gelen Halil Sezai Paracıkoğlu, şimdiye kadar birçok sinema filminde ve televizyon dizisinde rol aldı.' Sevgili Dünürüm' dizisindeki Cem karakteri ile televizyona adım atan Hali Sezai, daha sonra 'Ihlamurlar Altında', 'Türkan' dizilerined ve 'Kader' ,'Kahve Bahane', 'Yapma Diyorum' gibi sinema filmlerinde rol aldı. En büyük çıkışını, sevdiği kadının HIV,AIDS hastası olması ile yıkılan skeç yazarı 'Metin'i canlandırdığı 'İncir Reçeli' ile yaptı. Badem grubunun 'Kalpsiz' ve Bulutsuzluk Özlemi'nin ' Rüzgar' kliplerinde de rol alan Halil Sezai, artık kendi klipleri için kamera karşısında.

İçli Şarkıların Yeni Sesi

Halil Sezai, içli şarkı sözleri ve duru sesiyle, şarkı söylerken bambaşka bir kimliğe bürünen bir isim. Yorumundaki doğallık ve bizi içine çeken duygulu tonlamalarıyla, önümüzdeki yıllarda da dertli zamanlarımızda yanımızda olan bir ses olacak. Şarkıları şimdiden klasikleşen Halil Sezai, yeni başladığı müzik kariyerinde emin adımlarla ilerlerken kitleleri de beraberinde sürüklüyor. Sosyal medyanın da etkisiyle, duygusal ve isyankar şarkıların yeni ismi olan Halil Sezai konserlerinde şimdiden bütün şarkılar hep bir ağızdan söyleniyor. 'Duman' şarkısındaki “Beni bu derde sen attın da ,gittin ya kafam hep duman. “; 'Paramparça' şarkısındaki “Ölü aşk diyarlarına beni sen attın da, içim paramparça  ; ve Cem Adrian ile düet yaptığı 'Olsun' şarkısındaki “Sana bir söz yazdım bugün, yolladım rüzgarla, içinde gözyaşı vardı; küçücük bir adamla...”gibi  sözleriyle gizli kalmış duygularımızı derinden etkiledi. En can alıcı darbeyi şarkı sözleri ile indiren Halil Sezai, tercüman olduğu duyguları derinden yansıtan sesi ile daha uzunca yıllar kulaklarımızda olacak gibi.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları