Anadolu Ateşi Dans seçmeleri için başvurun!

Anadolu Ateşi Dans seçmeleri için başvurun! Galeri

Anadolu Ateşi Dans seçmeleri için başvurmak isteyenlere dikkat!

Anadolu Ateşi Dans seçmeleri için başvurmak isteyenlere dikkat!


Anadolu Ateş Dans Topluluğu dansçı kadrosunu büyütmeye devam ediyor ve sizi arıyor. Eğer sizde kendinize güveniyorsanız ve bu başarılı ekibe katılmak isterseniz [email protected] üzerinden ya da 0242 324 75 77 telefon numarasını arayarak başvurun.

Anadolu Ateşi Dans seçmeleri ne zaman ve nerde?
7 Ocak Cumartesi günü saat 13.00'de  Cam Piramit'te. Anadolu Ateşi Dans Topluluğun Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan dansçıları kendi seçecektir. Eüer sizde katılmak isterseniz internet üzerinden mail yazarak  ya da verilen telefon numarasından aramanız ve başvurmanız gerekir.Dans grubu çok başarılı!

Şimdiye kadar dünyanın dört bir tarafında başarılı gösteriler sergileyen Anadolu Ateşi Dans topluluğu, tam 12 yılda 85 ülkede, 275 şehirde, 3500 gösteri yaptı. Bugüne kadar 1500 dansçı Anadolu Ateşi, Dans Topluluğunda görev aldı! Şimdiyse yeni yeteneklere ve dansçılara şanslı bir fırsat veriyorlar. Anadolu Ateşi Evolution ve Troya gösterileriyle dünyayı dolaşan ünlü dans topluluğu, yeni projeleri ve gösterileri için yetenekli dansçı arıyorlar. Dans etmek isteyenler için Anadolu Ateşi Dans seçmeleri düzenliyor. Seçilen şanslı dansçılar, dans eğitimleri alacaktır.  Daha sonra gösteriler ve yeni projelerde kadroda yer alma fırsatını yakalayacaklar.

Sizde Anadolu Ateşi Dans seçmeleri ne katılın ve dünyanın her tarafında dans edin...

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları