Megan Fox Türkiye'ye Geliyor!

Megan Fox Türkiye'ye Geliyor! Galeri


Dünyanın en güzel ve seksi kadınları arasında gösterilen Megan Fox'un önümüzdeki günlerde Doritos'un reklam filmi için Türkiye'ye geleceği açıklandı. Önceki yıl da, Adriana Lima ile yaptığı reklam çekimleri ile adından söz ettiren Doritos, bu sefer de Megan Fox ile gerçekleştireceği reklam filminin çekimleri için yoğun hazırlık içinde. Megan Fox'un da İstanbul'a geleceği için oldukça heyecanlı olduğu ve bunu sabırsızlıkla beklediği söyleniyor. Bunun yanı sıra, güzel yıldızın reklam filminde Huysuz Virjin ile birlikte oynayacağı ve yapımcılarla 600 bin dolara anlaştığı da gelen dedikodular arasında. Ünlü yıldızın gelişi hakkında, güvenliği için ayrıntılı bilgi verilmezken, İstanbul'da 2 gün kalacağı bildirildi.


 

DÜNYANIN EN GÜZEL KADINI:MEGAN FOX

<span style='color: #993300;'>DÜNYANIN EN GÜZEL KADINI:MEGAN FOX</span>Dünyaca ünlü birçok magazin dergisi tarafından defalarca yaşayan en güzel kadın ve dünyadaki en seksi kadın olarak seçilen Megan Fox, son yılların hızla yükselen genç yıldızları arasında. Kariyerine genç yaşta modellik yaparak başlayan Megan Fox bugüne kadar televizyon dizilerinde, kliplerde ve Hollywood filmlerinde rol alarak kendini oyunculuk alanında geliştirdi. Asıl adı Megan Denise Fox olan seksi yıldız, 16 Mayıs 1986, Rockwood,Tennessee doğumlu. Henüz 5 yaşında iken drama ve dans derslerine başlayan Megan Fox'un, 13 yaşına geldiğinde ise sinema ve mankenlik kariyeri başladı.

TRANSFORMERS

<span style='color: #993300;'>TRANSFORMERS</span>Megan Fox, oynadığı Birkaç televizyon dizisinden sonra en büyük çıkışını Transformers'daki Mikaela karakteri ile yakaladı. Bu gişe rekortmeni ve yüksek hasılatlı Hollywood yapımında rol aldıktan sonra geniş bir hayran kitlesi edinen Megan Fox artık aranan bir yüz. Transformers'ın ikinci devam filminde de rol alan güzel yıldızın hayran kitlesi gün geçtikçe çoğalıyor. Transformers'dan sonra, Kana Susadım adlı bir gerilim filminde, Jonah Hex aksiyon filmlerinde de oynayan Megan Fox, birçok yapım şirketinin peşinden koştuğu bir star haline geldi. En son, Rihanna ve Eminem'in beraber söylediği “I love the way you lie” şarkısının klibinde de Lost dizisinden tanıdığımız Dominic Monaghan ile rol alan Megan Fox büyük beğeni topladı. Şu anda, aktör Brian Austin Green ile mutlu bir evliliği olan Megan Fox'u, Türkiye'deki hayranları sabırsızlıkla bekliyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları