Disney live Miki mouse Türkiye'de

Disney live Miki mouse Türkiye'de Galeri

Miki mouse ve arkadaşları canlı sahne performansıyla Ocak ayında İstanbul'da olacak. Miniklerin büyük heyecanla beklediği Miki mouse arkadaşı Tiger ile birlikte bir kaç gün içinde sizlerle. Dünyada izlenme rekoru kıran müzikal gösterisi 'Disney Live! Mickey'nin Çılgın Yolculuğu' Ergo ana sponsorluğunda Ora Arena'da başlıyor.

Disney'in sevilen kahramanı Miki mouse Türkiye'ye geliyor...

Diney live Miki mouse ne zaman geliyor? Ora Arena'da 18 Ocak 2012 itibariyle müzikal gösteri başlıyor. Miki Mouse ve arkadaşları çılgın maceraları ile çocuklarınıza unutulmaz anlar yaşatacak. Yep yeni gösterileri 18 Ocak 2012 da başlıyor! Sevimli kahramanlar çocuklar için eğlenceli, bir program hazırladılar. Müzik ve dansla dolu bir gösteri bekliyor minikleri.

Miki Mouse kimleri getiriyor yanında? Disney live Miki Mouse yolculuğunda Minnie, Donald, Goofy ve Tigger bulunuyor. Türkiye'ye ilk defa gelen Tigger pek çok sevilen karakterler arasında ve çizgi filmin ünlü isimleri Woody, Buzz, Jessie ve Sindirell'nın eşliğinde heyecanlı bir yolculuk oluşuyor. 
Disney live Miki mouse'in Çılgın Yolculuğu'nun Konusu:

Yetenek avına çıkan Miki Mouse, Minnie Mouse, Donald Duck ve Goofy, ilginç otobüsleri  çılgın bir yolculuğa çıkıyorlar. Kullandıkları otobüs, bir dağı aşmaları gerektiğinde Uçan Balon'a, okyanusu aşmaları gerektiğinde ise Denizaltı'na dönüşerek onları istedikleri yere götürüyor. Yolda karşılaştıkları Sindirella, Tigger, Woody, Buzz Işıkyılı ve Jessie gibi Disney'in en sevilen karakterleri yeteneklerini sergiliyor. Sinderella'nın zarif, üvey kız kardeşlerin ise komik dansı, Tigger'in hoplaya zıplaya yaptığı hip-hop dansı ile izleyenler yerinde duramıyor. Etkileyici koreografi, şık kostümler ve gözalıcı ışıklandırmalar sayesinde renkli bir sahne oluşuyor. Harika müzik eşliğinde sürprizler sizleri bekliyor ve kahkaha dolu bir akşam ziyafetini kaçırmayın. Disney live Miki mouse Çılgın Yolculuğu'nda sizde olmak istiyorsanız eğer Biletix üzerinden bilet almanız mümkün!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları