MEME KANSERİNE YAKALANAN NİLÜFER'DEN YENİ YIL MESAJI

MEME KANSERİNE YAKALANAN NİLÜFER'DEN YENİ YIL MESAJI Galeri

Türk pop müziğinin en güçlü seslerinden biri olan Nilüfer, ekim ayında konulan meme kanseri teşhisi üzerine çalışmalarına arar verdi. Ekim ayından beri tedavileri süren Nilüfer sevenleri için bir yeni yıl mesajı yayınladı: "Lütfen beni merak etmeyin. Sanatçı dostlarımın, arkadaşlarımın ve beni sevenlerin, güzel ve iyi dilek mesajları beni bin kat daha güçlendirdi. Erken evrede teşhis konulabildiği için çok şanslıyım. Doktorlarıma çok güveniyorum. Ameliyat öncesi, süresi ve sonrasında, hastaneye gelen, mesaj yollayan, yanımda olan herkese çok teşekkür ediyorum. Bu vesileyle, bu hastalığı yaşamakta olan bütün kadınlarımıza da geçmiş olsun dileklerimi göndermek istiyorum. “

NİLÜFER:“ERKEN TEŞHİS KONULDUĞU İÇİN ŞANSLIYIM.”

<span style='color: #993300;' lang='tr-TR'>NİLÜFER:“ERKEN TEŞHİS KONULDUĞU İÇİN ŞANSLIYIM.”</span>


Hastalığını sukünetle karşılayan Nilüfer, her zaman , erken teşhis konulduğu için ne kadar şanslı hissettiğinden bahsederek meme kanseri olan diğer kadınlara da umut ışığı oldu. Hastalığı karşısında güçlü durarak, son zamanlarda Deniz Uğur, Vahide Gördüm, Onur Ünlü gibi isimlerin kanser hastalığna yakalanışıyla çalkalanan sanat camiasına da ümit verdi.“12 DÜET”


Nilüfer’in Rock müzisyenleri ve solistleriyle, klasikleşmiş şarkılarını seslendirdiği “12 Düet” albümü 2011 yılında müzik marketlerdeki yerini almış, büyük yankı uyandırmıştı. Nilüfer'in güçlü sesi ile beğenilen rock müzisyenleri bir araya gelince, son yılların en keyifli albümlerinden biri ortaya çıktı. Nilüfer, bu özel albümü için Şebnem Ferah, Yüksek Sadakat, Malt, Teoman, Gece Yolcuları, Ogün Şanlısoy, Badem, Hayko Cepkin, Cingi, Rashit, TNK ve 4X4 grupları ile beraber hit olmuş şarkılarını tekrar yorumladı. Müzik listelerine en üst sıralardan giren düetleri, herkes tarafından çok başarılı bulunan Nilüfer, bu başarısından sonra aldığı kötü haber ile sevenlerini üzse de, kendisi hastalığına karşı dimdik duruyor.

Nilüfer

<span style='color: #993300;'>Nilüfer</span>


1955 yılında İstanbul'da doğan Nilüfer, 1970 yılında Hafta Sonu Gazetesi’nin Altın Plak Ses Yarışması’nda aldığı birincilik ile müzik dünyasına adımını attı. Türk pop müzik tarihinin en önemli isimlerinden biri olan Nilüfer, kariyeri boyunca onlarca 45'lik-single ve 23 tane albüm yaparak büyük başarılara imza attı. Çağımızın en ürkütücü hastalığı olan kansere karşı savaşında, bütün sevenleri ve sanatçı dostları Nilüfer'in yanında. Biz de, indirimlr.com ekibi olarak Nilüfer'in kısa zamanda sağlığına kavuşmasını diliyoruz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları