Star Tv Yenilendi

Star Tv Yenilendi Galeri

Star Tv yeni yıla, yeni logosu, yeni programları ve yeni frekansı ile bomba gibi girdi. Kenan Doğulu'nun Star Tv için özel olarak hazırladığı şarkı ile, yeni yıla girerken tanıtımını yapan Star Tv bu sezon oldukça iddialı. Önceden Doğan Grubu'nun çatısı altında yer alan Star Tv artık Doğuş Grubu'na geçerek köklü bir değişime girdi. Önce logosunu değiştiren Star Tv'nin, ardından hazırladığı yeni yayın akışı ile bu yılın en çok dikkat çeken kanalı olacağına şüphe yok.

MUHTEŞEM YÜZYIL  STAR TV'DE!

<span style='color: #993300;'>MUHTEŞEM YÜZYIL  STAR TV'DE!</span>


Star Tv'nin ilgiyle izlenen ve iyi reytingleri alan iki büyük yapımı Behzat Ç. ve İffet'in yanına yeni diziler eklendi. Hali hazırda yayınlanmakta olan Muhteşem Yüzyıl, Akasya Durağı ve Bir Kadın Bir Erkek dizileri Star Tv'ye transfer oldu. Yyaınlandığı kanalda izlenme rekorları kıran ve yayın gününde en çok izlenen yapım olan Muhteşem Yüzyıl, yeni yıla Star Tv'de giriyor. Türk televizyon tarihinin en başarılı sitcomlarından biri olan Bir Kadın Bir Erkek de, yeni yılda Star Tv'de güldürmeye devam edecek.
Yayın akışına kattığı bu yeni diziler, programlar ve gündüz kuşağına aldığı yeni yapımlar ile Star Tv tümüyle yenilendi. Gündüz kuşağında ekrana gelen, Melek Baykal'ın sunduğu 'Melek' adlı programla kendini gösteren Star Tv'de, ayrıca Üstüm Dökmen'in hazırlayıp sunduğu 'Küçük Şeyler' programı da dikkat çekiyor. Ana Haber kuşağında da yenilenmeye giden Star Tv'de, genç ve dinamik haber ekibi en sıcak haberleri sizlere ulaştırıyor. Eser Yenerler'in sunduğu eğlenceli yarışma programı 'Eyvah Düşüyorum' da eğlenceli bir seyirlik sunuyor. Bu programların yanı sıra, Özgü Namal ve Ozan Güven'in başrollerini paylaştığı 'Koyu Kırmızı' dizisi de 9 Ocak Pazartesi günü Star Tv ekranlarında olacak.

PAZAR GECESİ SİNEMASI


Bir ekran klasiği olan ve herbirimizin hatırasında yer edinen Pazar Gecesi Sinema Kuşağı Star Tv ekranlarına geri dönüyor. Pazar günleri, önce küçükler ve animasyon sevenler için 'Düşler Sineması Kuşağı' saat 17.00'de birbirinden güzel animasyon filmleriyle ekrana gelecek. Ardından, birbirinden iddialı Hollywood yapımları her pazar gecesi Star Tv'de olacak.

STAR TV YAYIN AKIŞI

<span style='color: #993300;'>STAR TV YAYIN AKIŞI</span>Star Tv'nin yeni yayın akışında, her gün en az bir dizi sizlerle.
Pazatesi 20.00: Koyu Kırmızı
Salı 20.00: Firar
Çarşamba 20.00: Muhteşem Yüzyıl
22.30: Tek Başımıza
Perşembe-Cuma-Cumartesi: Bir Erkek Bir Kadın
Cuma 20.00: Akasya Durağı
Cumartesi 20.00: İffet
Pazar 22.30: Behzat Ç.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları