Arda Turan ve Sinem Kobal evleniyor!

Arda Turan ve Sinem Kobal evleniyor! Galeri

Genç kızların hayranı Arda Turan artık dünya evine giriyor!

Genç kızların hayranı Arda Turan artık dünya evine giriyor!


Güzel çift  nihayet beklenen müjdeyi verdi...

Uzun zamandır bir ilişki yaşayan ünlü futbolcu Arda Turan ve güzel oyuncu Sinem Kobal artık evlilik dünyasına hazırlanıyor. 24 yaşlarında  olan ikili şu günlerde medyada bir çok sevilip konuşuluyor. Popüler çift bir davette Ata Demirer ve Özge Borak ile karşılaştı ve uzun uzun sohbet ettiler. Çok keyifli ve neşeli sohbetin esnasında evlilik konusu fazlasıyla dikkat çekti.

Ata Demirer evlilik konusunda Arda Turan ve Sinem Kobal ikiliye espriyle nasihatler verirken, mutlu çift gelecekleri  hakkında olan planlarını açıkladılar. Haberlere göre genç futbolcu Arda ve başarılı oyuncu Sinem evlenmek için sabırsızlıkla futbol ligin bitmesini bekliyorlar.

Arda Turan çok uzaklarda...

Sinem Atletico Madrid'de oynayan yakışıklı sevgilisine hasret kalırken, Arda Turan dört yıllık sözleşme için imza attı. Sinem ise şu sıralar sevgilisini görmek için sürekli Türkiye ve İspanya arası mekik dokuyor. Ayrıca Sinem evlenmek için sabırsızlıkla beklediğini söylüyor. Futbol Ligi biter bitmez uzun beraberlikleri nikah masasında tamamlanmasını ve beyaz gelinlik giymek istediğini açıkladı Sinem Kobal. Ata Demirer ve Özge Borak neşeli sohbetin sonunda Arda Turan ve Sinem Kobal çiftini yaz için planladıkları düğünlerine davet ettiler.

Ne dersiniz. belkide bu yaz bizleri bir çifte düğün bekliyor...

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları