VİZYONDAKİLER!

VİZYONDAKİLER! Galeri

2011'in son vizyon haftasında 5 yeni film bizleri bekliyor. Sosyal, ekonomik ve kültürel alanda iyisiyle kötüsüyle geçen 2011, sinemaseverler için bereketli bir yıl oldu. 2011'in her haftasında yerli-yabancı birçok film vizyona girdi ve bizleri beyazperdenin büyüsüne kapılmaya davet etti. Bizler de bu davetleri geri çevirmeyerek, birçok film yapımcısının yüzünü gişede güldürdük. Yerli- yabancı birçok yapım henüz ilk haftalarındayken bile yüksek gişe hasılatları yaptı. Sinemasever Türk izleyicisi, özellikle haftasonlarında sinema salonlarını dolduruyor.Bu hafta da, romantik, müzikal, dram,aksiyon ve gerilim yüklü birbirinden kaliteli 5 yapım sinema salonlarında sizleri bekliyor. Yeni yıldan önce vizyon bulan 2011'in son filmlerini kaçırmayın. Yılbaşı akşamını geçirdikten sonra kendinize sinemada sakin bir pazar günü armağan ederek keyifli bir filmle 2012'ye merhaba deyin.

Yılbaşı Gecesi

Yılbaşı Gecesi

'Yılbaşı Gecesi', Hollywood'un başarılı birçok ismini bir araya getiren, sevgi, fedakarlık,yeni başlangıçlar ve ikinci şanslar üzerine kesişen öyküler anlatan romantik bir film. Yeni yıl arifesinde, New York'ta yaşayan yalnız insanların, bir şekilde birbiriyle bağlantılı olaylar sonucunda, aşka,dostluğa ve yeni yıla dair umutlarını anlatan Yılbaşı Gecesi, 2011'e veda ettiğimiz bu haftasonunda içinizi ısıtıcak bir yapım. Yönetmenliğini ,Özel Bir Kadın ve Kaçak Gelin gibi modern romantik klasiklere imza atmış yönetmen Garry Marshall'ın yaptığı Yılbaşı Gecesi'nde, Halle Berry, Jessica Biel, Jon Bon Jovi, Abigail Breslin, Chris Bridges, Robert De Niro, Josh Duhamel, Zac Efron, Hector Elizondo, Katherine Heigl, Ashton Kutcher, Seth Meyers, Lea Michele, Sarah Jessica Parker, Michelle Pfeiffer, Til Schweiger, Hilary Swank ve Sofia Vergara gibi birbirinden ünlü oyuncular yer alıyor. Kalabalık kadrolu, keyifli bir film izleyerek yeni yıl ruhunu yakalamak isterseniz, Yılbaşı Gecesi'ni kaçırmayın.

İçinde Yaşadığım Deri

İçinde Yaşadığım Deri

Pedro Almodovar'ın yönetmenliğinde, Antonio Banderas, Elena Anaya, Marisa Paredesjan ve Cornet Roberto Alamo'nun başarılı oyunculuklarıyla yükselen 'İçinde Yaşadığım Deri ' bu hafta vizyona giren gerilim yüklü bir yapım. Filmin hikayesi, Dr. Robert( Antonio Banderas)'ın eşinin bir kazada yanarak ağır yaralanması ve komadan çıktıktan sonra yüzünü görünce intihar etmesiyle başlıyor. Dr. Roberts, bu olaydan sonra yeni bir deri üretme konusunda saplantılı bir hale gelir. Aynı zamanda kızına tecavüz ettiğini düşündüğü bir adamdan da intikam almaya karar veren psikolojisi bozuk Dr. Roberts, hücrelerle ilgili yaptığı araştırmalar sayesinde yeni bir insan derisi yaratarak gerilim dozu yüksek bir hikayeye giriyor. Bu hafta, usta yönetmen Pedro Almadovar'ın elinden çıkma gerilim yüklü bir hikaye izlemek isterseniz, İçinde Yaşadığım Deri sinema salonlarında sizleri bekliyor. Fragman için buraya tıklayınız.

Sihirli Oyuncaklar

Sihirli Oyuncaklar

Sihirli Oyuncaklar, bu haftanın çocuklara yönelik ancak büyüklere yönelik mesajlar da içeren müzikal aile filmi. 3D olarak gösterime giren Sihirli Oyuncaklar, 1920'li yılların Viyana'sında yaşayan 9 yaşındaki Mary ve kardeşi Max'e amcasının hediye ettiği sihirli bir cevizkıracağı ve oyuncak bir evle tüm oyuncakların canlanması etrafında rüya-gerçek arası bir hikaye anlatıyor. Filmin ünlü Rus yönetmeni Andrei Konchalovsky 'in nazileri lağım fareleri olarak göstermesiyle büyükler için de mesajlar içeren film, özellikle çocuklar için yılbaşı masalı tadında. Sihirli Oyuncaklar'ın fragmanı için tıklayınız.

Kaçış

Kaçış

'Kaçış', bu haftanın aksiyon sahneleriyle ve Alacakaranlık serisiyle önce çıkan başrol oyuncusu Taylor Lautner ile öne çıkan bir yapım. İnternette araştırma yaparken kayıp çcoukların ilanları olduğu bir sitede kendine benzeyen bir çocuğun resmini gören Nathan( Taylor Lautner ), yaşlandırma tekniğiyle bu resim üzerinde oynayınca onun aslında kendisi olduğunu öğreniyor. Anne babası, psikoloğu ver çevresindeki herkesin ajan olduğunu öğrenen Nathan, ilgi duyduğu arkadaşı Karen(Lilly Collins) ile beraber, peşlerine düşen eli silahlı katiller ve suikastçılardan kaçarak gerçeğin peşine düşer. Kaçış fragmanını izlemek için buraya tıklayınız.

Yeni Yıl

Yeni Yıl

Bu hafta vizyona giren ve yılbaşı ruhunu yansıtan bir başka film de, dram ve komedi tadında öğeler içeren Norveç yapımı 'Yeni Yıl'. Bol öykülü ve bol karakterli bir yapım olan Yeni Yıl, zaman zaman mutlu zaman zaman hüzünlü ve duygusal hikayeler anlatan bir film. Filmde, Noel arifesinde küçük bir Norveç kasabasında birbirinden farklı karakterlerin çaresizlik, umut, affediş, hüzün ve sevgi çevresinde kesişen yollaru anlatılıyor. Doktor Knut, arkadaşı Paul, öğrenci Thomas, metres Karin, ayyaş Jordan'ın hikayesi etrafında şekillenen film, sıcak karakteriyle sizleri içine çekecek.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları