41 Numara Bayan Ayakkabı: Büyük Numara Kadın Ayakkabı Seçenekleri

41 Numara Bayan Ayakkabı: Büyük Numara Kadın Ayakkabı Seçenekleri Galeri

Ayakkabı alışverişi bazen model seçmekte zorlansak ve kabusumuz haline gelse de aslında keyiflidir. İnsanın dış görünüşünün ve tarzının en önemli simgesi ve öğesi olan ayakkabılarımızı seçerken oldukça titiz davranmak durumundayız. Rahatlığı, moda bir tarzı yansıtması, şıklığı ve ayak sağlığını destekleyici bir yapıda olması önemli. Günümüzde her model ve malzemeden, çok şık modeller bulunmakta. Deri, babet, sivri, dolgu topuklular, sandaletler, terlikler, platform modeller bu sezon son moda trendler. Bu şık modelleri uzun boylu ve dolayısıyla numarası büyük olan bayanlar da giymek ister elbette. Genellikle bayan modelleri 40 numaraya kadar üretildiğinden bazı modelleri satın almakta zorlanan bayanlar açısından durum çok da umutsuz değil. Şıklığı yakalamak için ille de çoğunluğa uyan standartlarda olmanız gerekmez. Ayaklarınız büyük de olsa, kilolu da olsanız şık olabilir ve modayı takip edebilirsiniz. Özellikle son yıllarda bu büyük beden giysi ve ayakkabı konusunda çalışan pek çok firma daha kurulmuştur.

41 Numara Bayan Ayakkabısı Satan Markalar

41 Numara Bayan Ayakkabısı Satan Markalar

Büyük numaralı bayan ayakkabısı bulmak zor olabilir. Özel siparişle yaptırmak da oldukça meşakkatli bir durum. Ölçüleriniz alınacak, beğendiğiniz modeli hiç deneme imkanı bulamadan yaptıracaksınız ve üretildikten sonra da ufak tefek pürüzler çıkacak ya da ayağınıza küçük geldiğini fark edeceksiniz. Bu zor durumu yaşamamak için özel siparişle ayakkabı yaptırmak yerine hazır üretilmiş ve denemeniz için mağazada bulunan modelleri satın almanız daha uygun. Siz de diğer kadınlar gibi beğendiğiniz modeli satın alıp çıkmak isteyebilirsiniz. Birçok marka bugün kadınların bu sorununa çözüm üretiyor ve birbirinden şık sezon trendi modeller üretip satıyor. Reel mağazalarda ve online adreslerde bulabileceğiniz bu büyük numaralı modeller 41 numaradan 45 numaraya kadar bayanların zevkine hitap ediyor. Fitbas bu konuda oldukça titiz çalışan bir firma. Birbirinden farklı ve şık seçenekleriyle 41 numara üstü bayanlara hitap ediyor. Ayak sağlığına uygun üretimi ile erkek ve kadın modellerinde büyük numara şıklığını yeniden yorumluyor. Digi Moda da büyük numara bayan ayakkabı satışı yapıyor. Çok beğeneceğiniz modellerine online mağazasından ulaşıp incelemeniz ve satın almanız mümkün.

Büyük Numaralı Bayan Ayakkabı Modelleri

Büyük numaralı model seçeneklerinde de daha küçük numaralarda olduğu gibi sezon şıklığı var. Babetler, yüksek dolgu ve sivri topuklular çok moda. Terlikler yazı şık geçirmeniz için rengarenk tasarlanmış. Terlikler tamamen açık modeller olduğundan bir numara küçük satın alabilirsiniz. Platform modeller büyük numara modellerde de var. Burnu açık modeller yaz için uygun. Daha küçük numaralı modelelr gibi büyük numaralı modeller de son derec şık ve modaya uygun. Sandaletlerde genellikle taba ve krem renkler hakim bu sezon. Gece modellerinde de son derece şık model ve seçenekler mevcut. Pullu, taşlı, boncuklu, püsküllü modeller revaçta. Aynen 40 numara altı modellerde olduğu gibi büyük numaralarda da şıklık söz konusu.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Fitbas
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları