Yalan Dünya Ocak'ta Kanal D Ekranlarında!

'YALAN DÜNYA' OCAK'TA KANAL D EKRANLARINDA! Galeri

Gülse Birsel'in merakla beklenen kahkaha yüklü yeni dizisi “Yalan Dünya” , Ocak ayında Kanal D'de ekranlara gelecek. Gülse Birsel'in ince zekası ve espri anlayışı ile senaryosunu kaleme aldığı 'Yalan Dünya' nın müziklerini de Nil Karaibrahimgil üstleniyor. Yapımın yönetmenliğini, Avrupa Yakası'nın da yönetmeni olan Jale Atabey Özberk yapıyor. D Yapım'ın yapımcılığında çekilen dizinin yıldız oyuncu kadrosu da merak uyandırmaya yetiyor. Kadrosunda, Altan Erkekli, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Beyazıt Öztürk, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Öner Erkan, Nihal Yalçın, Bartu Küçükçağlayan, Tuna Orhan, Ömür Arpacı, Hakan Meriçliler, İrem Sak, Gupse Özay ve Gönül Ülkü'nün bulunduğu Yalan Dünya, 2012'ye damgasını vurmaya aday yapımlardan.

İki Zıt Dünya

İki Zıt Dünya

Avrupa Yakası'ndan sonra yeni bir sitcomun hazırlığı içine giren Gülse Birsel'in yeni projesi yıllardır merakla bekleniyordu. Bu bekleyiş, 'Yalan Dünya' ile sona eriyor. Dizinin konusu, Türkiye'nin iki uç hayat tarzından gelen iki farklı ailenin komik tesadüfler sonucu, Cihangir'de yanyana, aynı terası paylaşarak yaşamaya başlamasıyla gelişen komik olaylara dayanıyor. Yalan Dünya'nın bu iki farklı ailesinin üyeleri arasındaki çatışmalar, arkadaşlıklar, sırlar ve aşklar her gün bambaşka bir sürpriz maceraya neden olacak. Yalan Dünya'nın en merakla beklenen isimlerinden birisi olan Beyazıt Öztürk, Gülse Birsel'e aşık bi genci canlandıracak. Türkiye'nin en keyifli isimlerinden olan ikilinin uyumu merak uyandırıyor.

Gülse Birsel'in Kaleminden Yeni Macera

Gülse Birsel'in Kaleminden Yeni Macera

Gülse Birsel, Boğaziçi'nde ekonomi okurken girdiği medya kariyerine, Amerika'da sinema üzerine yaptığı yüksek lisansıyla pekiştirdi. Harper's Bazaar, FHM, House Beautiful gibi birçok dergide yayın danışmanlı yapan Gülse Birsel, G.A.G. Adlı TV programında komik videolaru esprili bir dille anlatarak, yapımın hem sunuculuğunu hem de metin yazarlığını yaptı. Şüphesiz ki en büyük çıkışını, Türk televizyon tarihinin en başarılı uzun soluklu yapımlarından biri olan, Nişantaşı'nda yaşayan Sütçüoğlu ailesi ve Avrupa Yakası dergisi çalışanlarının komik öyküsünü anlatan'Avrupa Yakası' İle yaptı. Kadrosunda Gülse Birsel, Ata Demirer, Gazanfer Özcan, Hümeyra, Levent Üzümcü, Şenay Gürler, Hale Caneroğlu, Sarp Apak, Yavuz Seçkin, Engin Günaydın gibi başarılı isimlerin yer aldığı Avrupa Kadrosu, 2004'te başladığı yayın hayatını büyük başarılar kazanarak 2009'da sonlandırdı. Gülse Birsel'in, zekice yazılmış keyifli senaryosu sayesinde 5 yıl boyunca son hız devam eden Avrupa Yakası'nın ardından yeni projesi sabırsızlıkla bekleniyordu. 'Yalan Dünya' yıldız oyuncu kadrosu ve Gülse Birsel'in elinden çıkma güçlü senaryosuyla 2012 Ocak'ta ekranlarda kahkaha fırtınası estirecek.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları