Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı Hediyeleri Galeri

2012'ye çok kısa bir süre kala hepimizi hediye telaşı sardı. Yılbaşı için hediye seçimi yılın hem en keyifli hem de en düşündürücü zamanlarından biridir. Sevdiklerimiz için hediye seçmek her zaman biraz zordur çünkü hep en iyisini almak, onlara en güzel sürprizi yapmak isteriz. Ancak yılbaşına yaklaştığımız şu günlerde bu seçim daha zor, doğumgünleri, yıldönümleri gibi hediye verilen zamanlarda yalnızca bir kişi için düşünürken şimdi çevremizdeki herkesi düşünmek durumunda kalırız. Ama hediye paketini açtıkları anda yüzlerine yerleşen gülümseme herşeye değerdir ve en güzel hediye sevdiklerimizi şaşırtmaktır. Siz de sevdiklerinizi gülümsetmek isterseniz, yılbaşı hediyesi için önerilerimize kulak verin.

Özel Hediyeler

Özel Hediyeler

Yılbaşı hediyelerini en önemli kılan şey, yılbaşı ruhunu taşıyan özel düşünülmüş ve özenle seçilmiş hediyeler olmalarıdır. Her zaman bir şey satın almak zorunda değilsiniz, ya da yüksek meblağlarda hediyeler seçmek durumunda değilsiniz. Yılbaşı hediyesinin karşınızdaki insanı özel hissettirmesi yetecektir.  Sevdikleriniz için kendi ellerinizle yapacağınız kurabiyeler veya öreceğiniz atkı çok sempatik olabilir. Eğer resim çizmeye yeteneğiniz varsa, onun bir portresini yapabilir ya da esprili bir karikatür çizebilirsiniz. Sizin elinizden çıkmış olması hediyeyi çok daha anlamlı yapacaktır.  Bir entrüman çalabiliyorsanız, sevdiğiniz biri için eğlenceli bir şarkı yazabilir, yılbaşı hediyesi olarak ona bu şarkıyı söyleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, yeni çıkan bir filmin dvdsi veya sevdikleri bir sanatçının müzik cdsi de onları gülümsetmeye yetecektir. Alacağınız bir kutu çikolata da, çikolata fanı bir sevdiğinizin mutlu olmasını sağlayacaktır.
Dostlarınızın veya ailenizin kendine özel hobileri varsa, onlara hobileri ile ilgili bir hediye seçebilirsiniz. İlgi alanlarına dokunacak bir hediye, onu ne kadar çok önemsediğinizi anlatmayca yetecektir. Bir müzik entrümanı çalıyorsa, farklı tasarımda bir nota sehpası alabilir, resim çiziyorsa özel bir şövalye alabilir, balık tutmayı seviyorsa yeni bir olta takımı hediye edebilirsiniz.Kitap okumayı seven bir yakınınızın sevdiği bir yazarın imza gününe gitme şansınız olursa,  imzalı bir kitap da onu havalara uçuracaktır. Bunların yanı sıra, her zaman Birkaç küçük hediye bir büyük hediyeden daha heyecan vericidir. Küçük hediyelerle dolu bir sepet onu hem meraklandıracak hem de her hediyede daha çok gülümsemesini sağlayacaktır. İçinde bir kitap, bir cd, bir battaniye ve bir kutu çikolata olan bir sepet, yılbaşı hediyesi için harika bir seçenektir.

Hediye Paketi

Yılbaşı hediyelerini bu kadar heyecanlı kılan en özel anı paketin açılışıdır. Bu nedenle, hediye paketinizi kendiniz hazırlayabilir, onu büyük kurdelerle süsleyebilir ve üzerine güzel sözler yazabilirsiniz.Unutmayın, bir hediyeyi diğerlerinden öne çıkaran en önemli yanı özenle yapılmış gösterişli paketidir. İçindeki hediye ne kadar küçük olursa olsun güzel bir hediye paketi sevdiklerinizi gülümsetmenize yetecektir.

Kadınlar İçin

Kadınlar İçin

Kadınlara hediye seçmek her zaman erkeklerden çok daha kolaydır. Ancak yılbaşı hediyesi alacağınız kadın sizin için çok özelse, onu özel olarak seçeceğiniz bir takıyla şımartabilirsiniz. Bunun yanı sıra, parfüm, çanta ve ayakkabı da kadınları her zaman mutlu edebilecek yılbaşı hediyeleridir. Krem, kokulu vücüt losyonları, kozmetik veya iç çamaşırı da bir kadının dayanamayacağı hediyeler arasındadır. Eğer ekonomik durumunuz uygunsa, yılbaşı gecesine özel olarak organize edeceğiniz, başka bir şehre ya da ülkeye kaçamak da çok romantik bir yılbaşı hediyesi olabilir.

Erkekler İçin

Erkekler için yılbaşı hediyeleri her zaman biraz daha kısıtlıdır. Ancak onu iyi tanıyorsanız, onu gülümsetecek hediyeyi seçmekte zorlanmayacaksınız. Kadınlar kadar olmasa erkeklerin de aksesuarları vardır; güzel bir kol düğmesi,parfüm veya saat bir erkeği her zaman mutlu edebilecek yılbaşı hediyeleridir. Bunun yanı sıra, çocuk ruhlu erkekler için alacağınız bir video oyunu onu sandığınızdan çok daha mutlu edebilir. Eğer spora düşkünse ve hele de bir futbol takımının fanıysa, siz daha romantik hediyeler düşünürken, alacağınız bir forma onu havalara uçurabilir.

Çocuklar İçin

Çocukların hevesleri ve neşeleri hiç eksilmez; uzun süredir istediği bir oyuncak, kutu oyunu, bilgisayar oyunu veya çikolata- şekerleme sepeti onların gülümseyerek boynunuza atılmasına yetecektir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları