31 ARALIK İSTANBUL KONSERLERİ

31 ARALIK İSTANBUL KONSERLERİ Galeri

2011'e veda edeceğimiz 31 Aralık gecesine yalnızca iki hafta kaldı. Hediyeler alındı, işler programlandı ve sevdiklerinizle geçireceğiniz bir yılbaşı gecesi ayarladınız. Ya da henüz ayarlamadınız? Eğer 31 Aralık için bir program yapmadıysanız ve İstanbul'da yaşıyor ya da yılbaşı gecesi için İstanbul'a gitmek istiyorsanız, güzel bir konser eşliğinde yeniyıla girmeye ne dersiniz? O zaman sizin için derlediğimiz yılbaşı konserlerine bir göz atın:

MFÖ İLE YEMEKLİ YILBAŞI PARTİSİ

>Yıllardır hayatımızda olan, her yaştan Türk insanın yaşamında bir şekilde yer etmiş MFÖ, Türkiye'nin sayılı köklü müzik gruplarından. MFÖ ile 31 Aralık gecesini geçirmek, yeni yıla MFÖ şarkıları ile geri sayım yapmak isterseniz, İstanbul Çubuklu Hayal Kahvesi'nde gerçekleşecek yılbaşı partisini kaçırmayın. 31 Aralık günü saat 20.00'de başlayacak parti başlangıçlar, ara sıcak, ana yemek, tatlı ve limitsiz yerli içkiden oluşan yemekli bir konseptte gerçekleşecek. 22.00'den sonra, yemek masaları kaldıralarak, ayakta düzene geçilecek ve siz de böylece MFÖ şarkılarıyla dilediğiniz gibi dans edebileceksiniz. 31 Aralık MÖF Yılbaşı Partisi için fiyatlar ise: 2 kişilik masa 450TL,4 kişilik masa 850TL, 6 kişilik masa 1200TL, 8 kişilik masa 1600. Biletlerinizi biletix satış noktalarından veya biletix.com'dan alabilirsiniz.

Kenan-Ozan Doğulu KArdeşlerden Yılbaşı Partisi

Kenan-Ozan Doğulu KArdeşlerden Yılbaşı Partisi

31 Aralık gecesini, Kenan-Ozan Doğulu kardeşlerle geçirmeye ne dersiniz? Pop müziğin başarılı ismi Kenan Doğulu'nun yılbaşı özel repertuarı ile 23.30'da sahneye çıkacağı parti, İstanbul Cevahir Otel Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek. 21.30'da kapılarını açacak olan partide, Kenan Doğulu ile yeniyıla geri sayım yaptıktan sonra, Ozan Doğulu'nun muhteşem DJ seti ile sabaha kadar eğlenebilir, kendinize unutulmaz bir yılbaşı gecesi armağan edebilirsiniz. Doğulu kardeşlerle eğlenceye doyacağınız Yılbaşı Partisi'nin fiyatı ise 165TL. Ayıntılı bilgi için biletix'e göz atabilirsiniz.

Bengü Yılbaşı Partisi

Bengü Yılbaşı Partisi

Pop müziğin en başarılı kadın vokallerinden biri olan Bengü, 31 Aralık gecesinde İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek yılbaşı partisinde olacak. Bengü'nin, sevilen şarkılarını ve son albümünden yeni parçalarını seslendireceği konserde, özel olarak hazırlanmış görsel şovlar ile yeniyıla çok keyifli bir şekilde merhaba diyeceksiniz. Bengü Yılbaşı partisi için biletler;Vip loca 2520TL, ön masalar 1100 ve arka masalar için 880TL'den satışa sunuldu. 8 kişilik olan localarda 1 şişe şampanya, 3 şişe yabancı içki,meyve, çerez, servis, soft içecek ve servis fiyata dahil olurken, masalarda ise limitsiz yerli içki,1 şişe yabancı votka, meyve, çerez ve servis fiyata dahildir. Ayrıca ayakta konsept de sunan 31 Aralık Bengü Yılbaşı Partisi'nde sınırsız yerli içkinin dahil olduğu biletler biletix'te ilk 150 bilet için 79TL, sonrası için ise139TL'den satışa sunuldu.

Murat Boz Patos Yılbaşı Partisi

Murat Boz, 2011'in son gecesi 31 Aralık'ta, İstanbul Refresh The Venue'de yılbaşı özel konseri ile sahne alıyor. Yılbaşı gecesi için özel organize edilmiş mekan, birçok farklı kosept seçeneğiyle sizleri bekliyor. Son dönemin en öne çıkan erkek pop vokallerinden biri olan Murat Boz'un şarkıları eşliğinde 31 Aralık gecesini geçirmek ve yeni yıla merhaba demek istiyorsanız hemen bir biletix'e uğrayın. Sınırsız içki ve birçok sıcak -soğuk ikramın dahil olduğu 8 kişilikVip lounge standlarının fiyatı 1350TL olurken, 6 kişilik Gold stand 900TL, 8 kişilik Gold loca 2950TL, 6 kişilik Vip Lounge loca 2650TL ve 8 kişilik loca 1850TL'dir. 

Yalın New Year's Party

Yalın New Year's Party

31 Aralık gecesi Haliç Kongre Merkezi, yılbaşı gecesi için özel olarak hazırlanan konsepti ve Yalın’ın keyifli şarkılarıyla sizleri bekliyor. Yalın’ın huzur dolu, zaman zaman romantik zaman zaman eğlenceli şarkıları eşliğinde yılbaşı gecenizi geçirmek istiyorsanız zaman kaybetmeden bir biletix'e uğrayın. Ayakta konsept ile yapılacak ve 31 Aralık gecesi saat 22.00'de başlayacak olan Yalın New Year's Party için biletler biletix'te 80TL'den satışa sunuldu.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları