Yılbaşında Ne Yapmalı?

YILBAŞINDA NE YAPMALI? Galeri

Yeni yılın yaklaştığı şu günlerde herkesi bir heyecan dalgası sarmış durumda. Eski yıla veda edip, yeni bir yıla merhaba diyeceğimiz 31 Aralık gecesi için planlar hala yapım aşamasında. Siz de henüz planınızı yapmadıysanız önerilerimize kulak verin. Her türlü bütçe ve zevk için yılbaşı gecesine hazırlanmak mümkün; siz sadece bu yılbaşını kimlerle geçirmek istediğinize karar verin.

Oteller

Türkiye'nin birçok yerindeki oteller, yılbaşı gecesine özel olarak hazırlanan programlarıyla sizleri bekliyor. Her türlü lükse göre döşenmiş otel odaları veya daha nezih butik oteller bulmak mümkün. Sevdiklerinizi yanınıza lıp bu yılbaşını,güzel bir otelde geçirmeniz mümkün. Leziz yılbaşı yemeklerinin tadını yorulmadan çıkarabilir;alkol alımınızda da rahat olabilirsiniz, ne de olsa gideceğiniz yer üst kattaki odanız olacak. Yılbaşı otel programları için dilediğiniz bir otelle konuşabilir, indirimlr.com fırsatlarını takip edebilir ve  alternatif fiyat seçeneklerini öğrenebilirsiniz.

Konserler

Özellikle büyük şehirlerde, birçok sanatçının yılbaşı özel konserleri bulunuyor. Sevdiğiniz bir sanatçının, yılbaşı konseptinde hazırlanmış özel programını dinleyerek yeniyıla geri sayım yapmak isterseniz,tek yapmanız gereken bir bilet almak. Blogumuzda daha önce de bahsettiğimzi gibi, İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşek olan Yalın New Years Party bu senenin favorilerinden.

Yurt Dışı Turlar

Yurt Dışı Turlar

Bu yılbaşında farklı bir şey yapmak istiyorsanız ve bütçeniz de sizi zorlamıyorsa, en güzeli daha önce gitmediğiniz bir ülkeye seyehat etmek olacaktır. Birçok tur şirketi yılbaşına özel programkar sunuyor. Elbette ki, gidişinizi kendiniz de ayarlayabilir, kimseye bağlı olmadan hiç bilmediğiniz bir şehrin sokaklarında heyecanlı bir yılbaşı geçirebilirsiniz. Ancak macera yaşamak istemezseniz, bir tur seçmeniz sizin için daha doğru olacaktır. İndirimlr.com'da sunulan fırsatları takip ederek,%50'ye varan indirim fırsatlarıyla yurtdışı turlara katılabilirsiniz. Şehir fırsatları bölümümüzde şu anda aktif olan birçok yurtdışı yılbaşı fırsatı mecvut.

Eğlence Mekanları

İstanbul ve Ankara başta olmak üzere, birçok şehirdeki resturant ve mekanlar yılbaşı gecesi için özenli programlar sunuyor. Sevdiğiniz bir sanatçıyı dinleyerek yemeğinizi yemek veya içkinizi yudumlamak isterseniz şık bir resturant ya da hoş bir bar sizin için uygun olacaktır. Bu tür bir geceyi büyük şehirlerdeki mekanlarda geçirmek isterseniz, fiyatlar 100 liradan başlıyor. Ancak küçük yerleri tercih ederseniz, daha uygun fiyatlar bulmanız da mümkün.

Sokak

Sokak

Soğuğa aldırmam diyorsanız ve beraber rahatça gezebileceğiniz kalabalık bir arkadaş grubunuz varsa, bu yılbaşında özgürlüğünüzü ilan edip kendiniz sokakların sürprizlerle dolu yılbaşı gecesine bırakabilirsiniz. Etrafta dolanabilir, üşüdüğünüzde yer bulabildiğinz bir yerde bir şeyler içip yolunuza devam edebilirsiniz. Sokaklarda; dikkatli olun ve sıkı giyinin!

Ev

Eğer evcimen bir yapıya sahipseniz ve bu yılbaşında orda burda dolanmak istemiyorsanız sizin için en iyi seçim evinizin sıcaklığında bir yılbaşı gecesi geçirmek olacaktır. Dilerseniz, sevdiğiniz dostlarınızla ya da ailenizle küçük bir parti verebilir, yemekler hazırlayabilirsiniz. Müzik eşliğinde sevdiklerinizle oynayabileceğiniz kutu oyunları alabilir ya da yalnızca güzel sohbetin tadını çıkarabilirsiniz. Eğer kendi kendinize olmak isterseniz de, birkaç atıştırmalık eşliğinde, üzerinizde pijama ve terliklerinizle televizyonda her kanalda sunulan yılbaşı programları arasında zaplayabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları