Sezen Aksu ile Yılın Son Konserleri

SEZEN AKSU İLE YILIN SON KONSERLERİ! Galeri

Sezen Aksu, 2011 yılının son konserleriyle Bursa,Eskişehir ve Ankara'da hayranlarıyla buluşuyor. Türkiye turnesi kapsamında sahne alacak olan Sezen Aksu, farklı bir konseptle sevenlerinin karşısına çıkacak. Fahir Atakoğlu eşliğinde hazırlanan özel projede, kendi alanında tanınmış müzisyenlerin seçkin bir repertuar ile eşlik edeceği Sezen Aksu, en sevilen şarkılarını seslendirecek. "Sezen Aksu Acoustic Band" isimli proje kapsamında, müziğin en içten ve doğal halini yansıtan, doğaçlamaların yer aldığı dünya standartlarında bir performans serisi izleyeceğiz. 2011 yılının bu son gözde konserlerini kaçırmayın ve kendinize Sezen Aksu ile unutulmaz bir gece armağan edin.

011'İN SON KONSERLERİ

011'İN SON KONSERLERİ

Sezen Aksu'nun yılın son konserleri vereceği şehirler ve mekanlar:

  • Bursa ; 21 Aralık 2011, Saat 21.00 Merinos AKKM
  • Ankara; 24 Aralık 2011, saat 21.00 Congresium ATO UKSS
  • Eskişehir; 25 Aralık 2011, Saat 21.00 Osmangazi Üniversitesi Spor Salonu
Biletlerinizi biletix'in web sitesinden veya yetkili satış noktalarından alabilir,2011 yılının son konserlerini veren Sezen Aksu'yu sevdiklerinizle dinleyebilirsiniz. Sezen Aksu'nun, hit olmuş bütün şarkılarını ve son albümü ' Bakarsın Umduğundan İyi Geçer Yaz,Öptüm' den parçaları seslendireceği konserde nostalji yapabilir, yaşamımızın her anına tanıklık eden Minik Serçe şarkılarıyla keyiflnebilirsiniz.Şimdiye kadar 22 albüm yayınlamış olan Sezen Aksu, aynı zamanda yapımcı olarak da müzik sektörüne destek vermiştir. Özellikle 90'lı yılların en iyi çıkış yapan şarkıcıları Sezen Aksu yapımcılığında çalışmıştır. Türk müzik dünyasına, Hande Yener, Levent Yüksel, Yıldız Tilbe, Harun Kolçak,Aşkın Nur Yengi,Işın Karaca ve Sertab Erener gibi pek çok başarılı sanatçıyı kazandırmıştır.

Minik Serçe

Sezen Aksu, müzik dünyasına ilk adımını attığı andan itibaren özenli çalışması ve doğal yeteneğiyle kendini farkettirmiştir. Türkiye'nin yetiştirdiği en başarılı kadın sanatçılardan biri olan Sezen Aksu, başka birçok başarılı sesi de yetiştirerek Türkiye'deki müzik sektörünü ileriye taşımıştır. En büyük çıkışını 1991 yılındaki 'Gülümse' albümüyle yapan Sezen Aksu, aynı zamanda sinema sektöründe de kendini göstermiştir. Atıf Yılmaz'ın çektiği, başrollerini Bulut Eras ile paylaştığı 1979 yapımı 'Minik Serçe' filmi ile yıldızı parlayan Sezen Aksu, o günden sonra 'Minik Serçe' olarak anılmaya başlanmıştır. Müzik dünyasında bulunduğu onca yı boyunca birçok albüm yapmış, başka birçok sanatçının albümüner de destek olmuştur.Toplamda 9 adet 45'lik, 6 adet single ve 22 albümü bulunan Sezen Aksu, 30'a yakın albümde konuk sanatçı olarak yer aldı.Unutulmayan ve her Türk insanın hayatında bir yere sahip olan şarkılar seslendiren Sezen Aksu'nun şarkı sözleri ve besteleri de kendisine ait. Müzik sektöründeki başka birçok sanatçıya da beste veren Sezen Aksu, duygularımıza her zaman tercüman olan özgün şarkı sözleriyle,kuşaktan kuşağa herbirimizin hayatına tanık olmuş bir isim. Siz de 2011'in son konserini Sezen Aksu'dan dinlemek isterseniz,Bursa,Eskişehir ve Ankara'da gerçekleşecek olan konserlerden birini etkinlik listenize ekleyin.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları