Optimum Outlet Center'da Anneler Günü

Optimum Outlet Center'da Anneler Günü Galeri


İstanbul, Ankara ve Adana Optimum Outlet'de 8 Mayıs Anneler Günü’ne özel etkinlik ve kampanyalar düzenlenecek.

Optimum'da farklı aktivitelerin yanı sıra alışveriş yapan anneleri sürpriz hediyeler bekliyor olacak. Alışveriş merkezine gelen bütün annelere çikolata dağıtımı ve sürpriz hediyeler verilecek.
Optimum Outlet’te alışverişin yanı sıra Anneler Günü için özel etkinliklere anneler çocukları ile birlikte katılabilecek ve hediyeler kazanabilecekler.
Anneler Günü Eğlencesi kapsamında kadınlar Kurabiye Süsleme Atölyesi, Mum Yapım Atölyesi, Karikatür Atölyesi, Cup Cake Yapımı, Takı Atölyesi ve Ebru Atölyesi etkinliklerine katılabilecekler.
İstanbul Optimum'da eğlence saat 16'da başlayacak, konukları sevilen sanatçı İclal Aydın ağırlayacak. Parisli Cemil Kuaför salonlarından %30 indirim,Ada Kitabevi şenliği, Mado'dan Anneler gününe özel indirimli brunch,Hisar hastanesi ücretsiz göz taraması ve check-up indirim kuponu, Sony ile ortaklaşa gerçekleştirilecek "annemle Optimumdaydık hatıra resmi" aktivitesi ve daha bir çok sürpriz Anneler Gününde İstanbul Optimum ve Eğlence Merkezinde sizlerle.
Optimum Ankara, Optimum Adana ve Optimum İzmir'de de birbirinden farklı etkinlik ve hediye anneleri bekliyor olacak. Ayrıntılar için Optimum Outlet Center.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları