Rapci Ceza'dan ''Evin Delisi'' Koleksiyonu

Rapci Ceza'dan ''Evin Delisi'' Koleksiyonu GaleriRap şarkıcısı Ceza, Blast markası için ''Evin Delisi' adlı bir tişört koleksiyonu hazırladı. Koleksiyon geçtiğimiz günlerde İstinye Park Boyner Mağazasında tanıtıldı.


Her zaman yaptığı müzikle gündemde olan Ceza bu sefer tasarımcı olarak karşımızda. 2007'de yaptığı ''Evin Delisi'' adlı albümüm adını taşıyan tişört koleksiyonunu Ceza şehirli gençlere yönelik hazırlamış.
Ceza’nın danışmanlığında tasarlanan ve 14 tişört modelinden oluşan koleksiyona yakında pantolon, sweatshirt ve aksesuar da eklenecek. Tişörtlerin üzerinde şimdilik müzikle ilgili obje resimleri ile kent kültürünü yansıtan grafiti tarzında desenler var, ileride yapılacak yeni tasarımlarda Ceza'nın şarkı sözlerinden mesajlar da yer alacak. Tişörtlerde ağırlıklı olarak kırmızı, sarı, mavi ve yeşil gibi güçlü renkler kullanılmış. Yaptığı tasarımlarla tarzını yansıtmayı hedefleyen rapci, gençlerin ürünleri bütçelerini zorlamadan alabilmelerini istiyor. Boyner Mağazalarında ve www.blast.com.tr adresinde satışa sunulan tişörtlerin fiyatları 29,90 TL ile 35.90 TL arasında.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları