YILBAŞI GECESİ'NDE YALIN KONSERİ!

YILBAŞI GECESİ'NDE YALIN KONSERİ! Galeri

Yeni yılın yaklaştığı şu günlerde, herkesi yılbaşı gecesi için program yapma telaşı sardı. Eğer hala bir program yapmadıysanız, yılbaşı gecesini Yalın New Year's Party ile Haliç Kongre Merkezi'nde geçirebilir; yanınıza sevdiklerinizi alıp bu özel geceyi, Yalın'ın yılbaşı özel konseriyle unutulmaz hale getirebilirsiniz. 31 Aralık gecesi Haliç Kongre Merkezi, yılbaşı gecesi için özel olarak hazırlanan konsepti ve Yalın'ın keyifli şarkılarıyla sizleri bekliyor. Zaman kaybetmeden biletlerinizi almak için, biletix'in web sitesine tıklamanız yeterli.


Halen Yılbaşı Gecesi için Program Yapmadınız mı?

Yeni yıla geri sayımın başladığı ve geçtiğimiz yıla veda ettiğimiz günlerde,hediye, yılbaşı gecesi,kartlar, balonlar,süslenmiş çam ağaçları,kahkahalar ve daha bir çok yılbaşı özel konsepti tüm şehirleri sarmış durumda. Yılın bu zamanında herkesi saran heyecan dalgası, yılbaşı gecesini planlamanız için de size kısıtlı bir zaman veriyor.31 Aralık gecesi için kimileri aylar öncesinden plan yaparken, kimileri de son haftalara bırakıyor.Siz de ikinci kısma dahilseniz, henüz çok geç değil. Yeni yılı, sevdiğiniz bir sanatçı eşliğinde geçirmek ve birbirininden özel yılbaşı sürprizlerini kaçırmak istemiyorsanız hemen bir biletix'e uğrayın.

Yalın New Year's Party

Yalın New Year's Party

Yalın, 2004 yılında, 'Zalim' şarkısının yer aldığı ' Ellerine Sağlık' albümüyle çıkış yaptıktan sonra,yayınladığı 'Bir Bakmışsın','Her şey Sensin','Ben Bugün' ve 'Anlat Güzel mi Oralar' albümleri ile kendine büyük bir hayran kitlesi edindi. Kendinin yazıp bestelediği şarkı sözlerindeki içtenlik ve doğallık onu romantik şarkıların en etkili sesi yaptı. Sürekli olarak iyi organizasyonlarla konserler vermeye özen gösteren Yalın, sevenlerinin heyecanını canlı tutuyor. Yılın herkes için en özel gecelerinden biri olan yılbaşı gecesinde de Yalın yine sahnede. Yalın'ın huzur dolu,zaman zaman romantik zaman zaman eğlenceli şarkıları eşliğinde yılbaşı gecenizi geçirmek istiyorsanız zaman kaybetmeden programınızı yapın. Daha önce de birçok seçkin sanatçının sahne aldığı Haliç kongre Merkezi, 31 Aralık 2011 gecesi için de sizler için özel olarak hazırlanıyor. Kaliteli organizasyonların adresi olan mekan, yeni yıl süslemeleri ve barıyla, yılbaşı gecenizi Yalın şarkıları eşliğinde bir parti havasında geçirmenizi garanti ediyor. 2012'ye merhaba diyeceğiniz bu yılbaşında, kendinize ve sevdiklerinize Yalın Yılbaşı Özel konseriyle sürpriz yapın...Şimdiden sizlere, eğlenceli bir yılbaşı gecesi ve mutlu bir 2012 yılı dileriz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları