Bershka 2011 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu

Bershka 2011 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu Galeri


Bershka 2011 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu ile yaz sezonunu domine etmeye hazırlanıyor.


İspanyol Inditex firmasının Zara gibi birçok markasından biri olan ve Türkiye'de oldukça tercih edilen elbise, kıyafet ve ayakkabı markası haline gelen Bershka, 2011 İlkbahar - Yaz koleksiyonunda hem uzun hem de kısa formlarda olmak üzere birbirinden renklli yazlık elbiseleri ile tüketicinin beğenisine sundu.


Sadece yazlık elbiseler değil, ayrıca etekler, şortlar, kapriler, tişörtler. ve bluzlar da yazı Bershka-severlerin en konforlu biçimde geçirmesi için tasarlanmış. Bununla birlikte serin geçebilecek olan yaz akşamlarını da dikkate alan Bershka, deri kot ceket, kısa kot ceket ve boleroları da koleksiyona eklemiş.


Sonbahar - Kış koleksiyonlarında da sıklıkla yer verilen kot, İlkbahar - Yaz koleksiyonunda da kendine yer bulmuş durumda. Yazın en çok kullanılan parçalardan olan kot şortların yanında kot gömlek ve çantalar da Bershka 2011 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu'nda yer alıyor.


Leopar, hasır ve püskülün detaylarda sık sık kullanıldığı Bershka 2011 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu'nun en iddialı rengi olarak ise, hem giysilerde hem de aksesuarlarda kullanılan,  "kırmızı" göze çarpmakta. Bershka Koleksiyonu'nda sıklıkla kullanılan diğer renkler ise turuncu, turkuaz ve pembe.


Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları