Bu Hafta 6 Yeni Film Vizyonda

BU HAFTA 6 YENİ FİLM VİZYONDA Galeri

Bu hafta vizyona giren 6 yeni filmle sinemalarda bereketli bir gün yaşıyoruz. Aralık ayının ilk haftasonunda, her kesimden izleyiciye hitap eden 6 yeni film sizlerle. Haftasonu planlarınız arasına bu filmlerden en az birini koymayı unutmayın! Kışın kendini iyice hissettirdiği şu günlerde,en iyisi patlamış mısırlarınızı kucağınıza alarak,sıcak bir ortamda beyazperdenin tadını çıkarmak. İşte her türden sinema izleyicisine hitap eden vizyon filmleri:

HUGO

'Hugo', Brain Selznick'in fantastik çocuk romanından uyarlanan ve usta yönetmen Martin Scorsese tarafından yönetilen sihirli bir macera filmi. Herşey, 1930 Parisi'nde, bir tren istasyonunda yaşayan kimsesiz bir çocuğun, sorumlu olduğu saatlerden birini tamir etmeye çalışmasıyla başlıyor. Bu saati açan bir anahtar sayesinde, sihirli bir dünyanın kapısı aralanıyor ve serüven başlıyor.Jude Law, Ben Kingsley, Asa Butterfield, Chloe Moretz ve Emily Mortimer gibi başarılı oyuncuların rol aldığı Hugo, macera ve sihri bir arada seven sinema severleri bekliyor. Marti Scorsese'in elinden çıkan bir çocuk filmi olması ve 3D 'nin farklı bir yorumuyla beyazperdeye gelmesi de, Hugo'yu bu haftanın en heyecanlı filmlerinden biri yapıyor.

ENTELKÖY EFEKÖY'E KARŞI

'Entelköy Efeköy'e Karşı',keyifli anlatımıyla ilk filmi Dondurmam Gaymak ile dikkatleri üzerine çeken Yüksel Aksu'nun ikinci uzun metraj filmi.Komediyle harmanlanmış ama okunması gereken mesajlar içeren Entelköy Efeköy'e Karşı , Şahin Irmak, Ayşe Bosse, Emin Gürsoy ve Recep Yener'in uyumlu oyunculuklarıyla da dikkat çekiyor. Filmde, doğal yaşamla başbaşa olmak için Ege'de kendilerine bir köy inşa eden metropol insanı ile onların gelişini ekonomik bir atılım olarak gören köy halkının,bölgeye kurulması gündeme gelen termik santral ile başlayan komik hikayeleri anlatılıyor. Keyifli vakit geçirmek ve Yüksel Aksu'nun sıcak anlatımıyla biraz olsun kafanızı dinlendirmek istiyorsanız Entelköy Efeköy'e Karşı tam size göre. Filmin eğlenceli fragmanını izlemek için tıklayın.

İNTİKAMIN BEDELİ

İNTİKAMIN BEDELİ

Bu hafta vizyona giren bir diğer film 'İntikamın Bedeli' de gerilim sahneleriyle dikkat çekiyor.Roger Donaldson'ın yönetmenliğinde başarılı oyuncular Nicolas Cage, January Jones, Jennifer Carpenter ve Guy Pearce ile çekilen İntikamın Bedeli, macera ve gerilimi bir arada sunuyor. Film, mutlu bir evlilikleri ve Amerikan rüyasını andıran bir yaşamları olan bir çiftin başına gelen korkunç bir olayla başlıyor. Will(Nocaolas Cage), eşi Laura'nın (January Jones,)cinsel saldırıya uğramasıyla, kendi adaletini sağlaması için gizemli bir adamdan (Guy Pearce) gelen yardım teklifini kabul eder. Sonrasında Will kendini,yasal olmayan yollarla düzeni sağlamaya çalışan bir yer altı ögütünün içinde bulur. 'İntikamın Bedeli' filminin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

MAVİ PANSİYON

Bu hafta, romantik ve dram türünde bir film izlemek isteyen sinemaseverleri 'Mavi Pansiyon' filmi karşılıyor. Nezih Ünen'in yönettiği filmde Yunus Güner, Fadik Sevin Atasoy, Zeynep Beşerler,Özlem Tekin ve Tan Sağtürk gibi oyuncular yer alıyor. Film,Ege'de bir pansiyona tatile giden iki arkadaş Bahar ve Esra'nın, aşka inancını kaybetmiş bir adam olan Ahmet 'in ilgisi çekmeleriyle başlayan hikaye, pansiyondaki diğer misafirlerin de aşkın farklı halleriyle tanışmasını konu alıyor. 'Mavi Pansiyon' fragmanını burdan izleyebilirsiniz.

HEDİYE OPERASYONU

Animasyon sevenler de bu haftanın zengin sinema menüsünden payı alacak. 'Hediye Operasyonu,' yeni yıl heyecanına girdiğimiz şu günlerde Sarah Smith yönetmenliğinde çekilen keyifli bir Noel filmi.Noel Baba'nın bir gecede tüm dünyadaki çocuklara hediyelerini dağıtmasına yardım eden ailesinin en küçük üyesi Arthur, bir çocuğun hediyesi unutulunca Noel sabahından önce ona hediyeyi ulaştırmak için göreve çıkar.Arthur'un serüvenlerle dolu yolculuğunu anlatan 'Hediye Operasyonu,' yılbaşı arifesinde çocukluğunuza geri dönmenizi sağlayacak keyifli bir animasyon filmi. 'Hediye Operasyonu' filminin eğlenceli fragmanını izlemek için tıklayın.

MUSALLAT 2:LANET

MUSALLAT 2:LANET

Bu hafta vizyon, korku ve gerilim dolu bir film izlemek isteyen sinemaseverleri de unutmamış.Alper Mestçi'nin yönettiği “Musallat 2:Lanet”, Türkü Turan, Tülay Bursa, Selim Gürata ve Zeliha Güney'in oynadığı bir gerilim filmi . Serinin ilk filmindeki gibi gizemli bir gerilimin bizi beklediği “Musallat 2:Lanet”, karanlık geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalan Elif öğretmenin, geçmişindeki korkunç büyüden kurtulmaya çalışmasını anlatıyor. “Musallat 2:Lanet” filminin fragmanını izlemek için tıklayın.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları