Victoria's Secret

VICTORIA'S SECRET Galeri

Yılın en merakla beklenen şovu 'Victoria's Secret Defilesi' tamamlandı. Ünlü iç giyim markasının gelenekselleşen ve her yıl bambaşka bir görsel şölen yaşatan defilesinin çekimleri New York'da gerçekleştirildi. Defilelere her yıl farklı isimler şarkılarıyla eşlik ederek,şovun hem göze hem kulağa hitap etmesini sağlıyor. 2011-2012 Victoria's Secret Defilesi'ne bu yıl eşlik eden isimler Maroon 5, Nicki Minaj,Cee Leo Green ve Kanye West.Maroon 5 grubunun solisti Adam Levine'ın kız arkadaşı Anne Vyalitsyan ve Kanye west'in sevgilisi Chanel Iman da defilede yer aldı. Bugünden itibaren dünya televizyonlarından izlenebilecek şov, ülkemizde her yıl olduğu gibi yine Cnbc-e'de yılbaşı gecesini renklendirecek. Victoria's Secret 'ın 2011-2012 koleksiyonunu tanıttığı defilesinden görüntüler: Victoria's Secret'ın bu seneki melekleri arasında Lily Aldridge, Adriana Lima, Karlie Kloss, Doutzen Kroes, Erin Heatherton, Chanel Iman, Behati Prinsloo,Alessandra Ambrosio,Candice Swanepoel ,Miranda Kerr ve Lindsey Ellingson gibi bir çok milyoner manken bulunuyor.Güzellikleri ve şovlarıyla izleyenleri büyüleyen modelleriyle, Victoria's Secret defilesi bu yıl da en çok konuşulan moda olaylarından biri oldu.

En Güzel Sır

En Güzel Sır

Victoria's Secret markasının yaratılış süreci filmlere konu olacak cinsten. Bu inanılmaz imparatorluğun temelleri, Stanford mezunu Roy Raymond'un eşine iç çamaşırı almak için bir mağazaya girmesiyle atılır. Kadınlarla dolu bir mağazada tek erkek olarak iç çamaşırı seçmeye çalışan Roy Raymond, bundan çok utanır. Ve bunun üzerine kendisi gibi , eşine veya sevgilisine iç çamaşırı hediye etmek isteyen diğer erkekleri düşünür. Kadınların kalıplaşmış bir şekilde beyaz de düz iç çamaşırları giydiği bir dönemde bunu değiştirmek ister ve kendi iç çamaşırı markasını yaratır:Victoria's Secret. Markanın ismine gelince, sıradan iç çamaşırları ikonunu yıkmak istediği için,İngiltere kraliçesi Victoria dönemindeki gibi göz alıcı ve görkemli çamaşırları örnek alır. Bu nedenle de, markanın adını Victoria's Secret koyar, yani Victoria'nın Sırrı.

Gizemli Veda

1977'de bir iş merkezinde açılan Victoria's Secret'in ilk mağazası,başlarda daha orta halli kadınlara iddiasız tasarımlarla hitap ederken, bir müddet sonra seksi iç çamaşırlarıyla piyasayı yoklamaya başlar. Bu atılım büyük başarı getirir ve yalnızca 5 yıl içinde Victoria's Secret'in altı mağazası daha açılır. Bu sırada, Roy, yılda 6 milyon dolar kar yapan markayı 4 milyon dolara Leslie Wexner'a satarak hayatının hatasını yapar. Bundan sonra girdiği işlerde de tutunamayarak iflas eder. Kısa süre içinde inanılmaz başarı elde eden Roy Raymond'un Victoria's Secret'i neden sattığı hiç bir zaman tam anlaşılamadı.Bu yaşadıkları ona fazla geldi ve 1993 yılında gizemli bir şekilde ,daha 47 yaşındayken kendisini Golden Gate Köprüsü'nden aşağı bıraktı.

Victoria's Secret Modeli Olmak

Victoria's Secret Modeli Olmak

Moda dünyasının heyecanla beklenen şovu Victora's Secret defileleri her yıl milyonlarca dolara mal oluyor. Ama bu inanılmaz görsel şölenin yarattığı etki tüm dünya tarafından konuşuluyor. İlk defilesi 1995 yılında New York'da düzenlenen Victoria's Secret, o günden bugüne kendini çok geliştirdi. Artık bir defileden çok daha fazlası olan ve yılda yalnızca bir kez yapılan gösteriler, her kesimden insanın yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Victoria's Secret mankeni olmak da, mankenlerin dünyasında gelinebilecek en üst seviye olarak kabul ediliyor. Victoria's Secret melekleri,uzun bir elenme sürecinden geçerek seçiliyor ve birçok kıstası sağlamaları gerekiyor. En az 1.76 cm boyunda olmak, 18 yaşından küçük 30 yaşından büyük olmamak, ABD vatandaşı olmak veya oturma iznine sahip olmak,kusursuz ama dolgun ve kıvrımlı vücuda sahip olmak bu şartlardan yalnızca birkaçı. Ancak,bu elemelerden geçen mankenler, kariyerlerinde inanılmaz bir yükseliş yaparak, milyon dolarların da sahibi oluyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Victoria's Secret
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları