Vahide Gördüm: "Benim için gözyaşı dökmeyin."

Vahide Gördüm: Galeri

Adını Feriha Koydum dizisinin sevilen oyuncusu Vahide Gördüm,geçtiğimiz ay teşhisi konulan "meme kanseri" rahatsızlığı nedeniyle diziden ayrıldı. Dizide Feriha'nın annesi Zehra'yı canlandıran başarılı oyuncu, senaryo gereği köye gönderildi. İyileşir iyileşmez sete dönmek istediğini açıklayan Vahide Gördüm, umut ve azim dolu yaklaşımıyla herkesi büyülüyor. 9 Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi tiyatro bölümü mezunu olan Vahide Gördüm, tiyatroyla başladığı oyunculuk kariyerine televizyon dizileri ve sinema filmleriyle devam etti. 2003'de yayınlanan Bir İstanbul Masalı dizisindeki Suzan Kozan rolü çok sevildi ve bu dizinin bitiminden sonra bir çok teklif aldı. Bu dizinin bitiminden sonra Fulya karakterini canlandırdığı Hırsız Polis dizisindeki başarılı oyunculuğuyla da beğeni topladı. Bu araya bir de sinema filmi sığdıran Vahide Gördüm, İlk Aşk filminde Çetin Tekindor'la paylaştığı başrolle de adından söz ettirdi.Daha sonraları rol aldığı ve çok ses getiren Devrim Arabaları ve Anlat İstanbul filmleri de büyük beğeniyle karşılandı.Şüphesiz ki en büyük çıkışını 2007 - 2010 yılları arasında süren uzun soluklu 'Annem' dizisiyle yaptı.Geçtiğimiz günlere kadar da, reytinglerde her hafta birinci sıraya oturan 'Adını Feriha Koydum' dizisindeki Zehra karakteriyle başarılarını sürdürdü. Dizinin en çok sevilen karakterlerinden biri olan ve doğal oyunculuğla büyük beğeni toplayan Vahide Gördüm'ün yaşadığı rahatsızlık herkes tarafından büyük bir üzüntüyle karşılandı.

'BENİM İÇİN GÖZYAŞI DÖKMEYİN.'

'BENİM İÇİN GÖZYAŞI DÖKMEYİN.'


Meme kanseri tedavisi için kemoterapi gören Vahide Gördüm, dökülmeye başlayan saçlarını Adını Feriha Koydum dizisinin setinde,rol arkadaşlarının desteği ve gözyaşları içinde kazıttı. Bu fotoğraf karesinin medyaya yansımasının ardından tüm sevenlerini derin bir üzüntü kapladı. Güçlü duruşu,duru güzelliği ve güleryüzüyle hastalığına meydan okuyan Vahide Gördüm, sevenlerine bir mesaj gönderdi. "Benim için gözyaşı dökmeyin" diyen Vahide Gördüm, ailesiyle birlikte zaman geçirerek moral depolamaya çalışıyor. Ve bu süreçte insanların üzülmesini değil,ona umutla bakmasını istiyor. Bu dileğini “İnsanlar benim için gözyaşı döküyorlarmış. Hiç merak etmesinler, ben gayet iyiyim. Moralim yerinde, bu rahatsızlığı aşacağım...” diyerek sevenleriyle paylaşıyor. Hayranlarının umutla ve bu süreçte olabilecek en pozitif yaklaşımla onun yanında olmaları Vahide Gördüm'ün güçlü olabilmesi için çok önemli.


ADINI FERİHA KOYDUM 37.BÖLÜM

ADINI FERİHA KOYDUM 37.BÖLÜM


Adını Feriha Koydum dizisinin Vahide Gördüm'ün ayrılışından sonra yayınlanan bölümleri ilgi görmeye devam ediyor. Hayranları Vahide Gördüm'ün vedasıyla  buruk olsa da, diziyi takip ediyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde , Hazal Kaya'nın canlandırdığı Feriha karakteriyle, Çağatay Ulusoy'un canlandırdığı Emir karakterinin öpüşme sahnesi çok konuşuldu. Artık Feriha ile Emir'in barışmasını isteyen dizinin fanları bu gelişmeye çok sevindi.

Yeni bölümü merakla beklenen Adını Feriha Koydum, dizinin 2 Aralık cuma günü yayınlanacak 37.bölümünün  fragmanıyla sizlerle:

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları