Chill-Out Festival İstanbul 2011

Chill-Out Festival İstanbul 2011 Galeri


Lounge FM tarafından altıncı kez düzenlenen Chill-Out Festival bu sene yine her zamanki yerinde; Kemer Golf & Country Club'da.


Geçen sene özellikle Bonobo'yu getirerek katılımcılara müzik ziyafeti sunan Chill-Out Festival, bu sene de oldukça güçlü bir line-up ile müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 22 Mayıs Pazar günü saat 12'den itibaren, Kemer Golf & Country Club'da başlayacak olan etkinlik, güzel müzik yanında doğanın içinde, açık havada muhteşem bir gün vaad ediyor.


Geçen yıl yaklaşık 10 bin kadar müzikseverin iştirak ettiği festival, müzik kalitesinin yanında yarattığı atmosferle katılımcıların beğenisini kazanmıştı. Fakat öte yandan bazı grupların chill-out değil de rock tarzına daha yakın olması festivalin eksilerinden biri oldu.


Bu sene "Kruder & Dorfmeister, Belleruche, Kraak & Smaak live, Waldeck feat. Zeebee, The Swing Ninjas, Malik Alary, Puik’s Journey ve Omar Faruk Tekbilek & his ensemble" gibi birbirinden ünlü isimleri ağırlayacak olan Chill-Out Festival için biletler Biletix'te 84 liradan satışa çıktı. Bilet fiyatlarının biraz "tuzlu" olmasının seçilen mekanla ilgilisi olabileceği söylentileri dolaşıyor.


Biletler:


http://web03.biletix.com/etkinlik/MLCO1/TURKIYE/tr

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları