En Yeni Sanal Aktivite: Fırsat Avcılığı

En Yeni Sanal Aktivite: Fırsat Avcılığı Galeri

Geçmişi pek fazla geriye dayanmayan fırsat siteleri bugün artık milyonlarca üyeye binlerce fırsat sunuyor.


Gün geçtikçe üye sayılarını katlayarak milyonlara çıkaran ve neredeyse Facebook gibi her gün neler olup bittiğini kontrol etmeden geçmeyen devamlı üye yaratmayı başaran "fırsat siteleri" her gün sunduğu binlerce fırsatla daha da kompleks bir hal almaya başladı.

Online Fırsat Siteleri


Her gün bu sektörde yer alan onlarca fırsat sitesinde yayınlanan yüzlerce fırsat arasından seçim yapmak gittikçe zorlaşmaya başladı. Bu kadar çok fırsat sitesinin yer aldığı bir pazarda tüketicinin, bir "fırsat avcısı" olarak en uygun fırsatı bulması için belki de her gün bir önceki günden farklı bir strateji izlemesi gerekmekte. Fırsat avcılığında her halükarda zamanla yarış söz konusu olduğundan dolayı zaman kaybını mümkün olduğunda en aza indirmek gerekiyor. Bu durumda devreye fırsatları ve fırsat sitelerini bir araya toplayan siteler giriyor.


Günün fırsatlarını ve bu fırsatları sunan siteleri bir araya getiren "fırsat pazarları", etkili fırsat avcılığı için bakılmadan geçilmemesi gereken yerler haline geldi. Bu siteler arasında yer alan "Fırsat bu Fırsat" ve "İndirimlr" gibi siteler farklı şehir ve kategoriler altında listelediği fırsat ve fırsat siteleriyle avcılığı daha kolay ve eğlenceli bir hale getirdiği gibi, karşılaştırma imkanı sayesinde tüketicilerin seçimlerinde daha bilinçli davranmalarına olanak sağlamakta.


Fırsat avcısı olarak, fırsatları bir arada listeleyen sitelerin sağladığı kolaylıktan faydalanarak devamlı kazançlı çıkmak mümkün.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları