Hayat Devam Ediyor ATV Ekranlarında

Mahsun Kırmızgül, kendisi de doğudan İstanbul'a göç etmiş bir ailenin çocuğu olarak, filmlerinde olduğu gibi yeni dizi projesinde de doğu kültürüne değiniyor. Çekimleri Nevşehir Avanos'ta gerçekleştirilen 'Hayat Devam Ediyor' henüz ilk bölümü yayınlanmış olmasına rağmen şimdiden büyük beğeni toplamış durumda. Doğudaki 'küçük gelin' lere dikkat çekmek isteyen yapımın senaryosu sürükleyiciliğiyle ön planda. Küçük yaşta zorla evlendirilen Hayat ve çevresindeki insanların tutumuna odaklanan dizi, ilk bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Anında büyük bir hayran kitlesi edinen 'Hayat Devam Ediyor' , reytinglerde en üst sıraya oturmayı başardı. Hayat Devam Ediyor' 25 Kasım , 2.Bölüm Fragmanı :

Mahsun Kırmızıgül'ün Yeni Dizisi Milyonları Ekrana Kilitledi

Mahsun Kırmızıgül'ün Yeni Dizisi Milyonları Ekrana Kilitledi

'Hayat Devam Ediyor', yalnızca senaryosuyla değil, yönetmeni,dizi müzikleri, oyuncu kadrosu ve set ekibiyle de adından sıkça söz ettirecek. Dizi ekibinde Fikret Kuşkan, Arif Erkin, Meltem Miroğlu, Rana Cabbar,Şenay Gürler, Rozet Hubeş, Serkan Şenalp, Ali Barkın,Onur Tuna, Sera Tokdemir, Neslihan Atagül ve Çağla Şimşek gibi başarılı oyuncular bulunuyor. Yıldız oyuncular Şenay Gürler ve Fikret Kuşkan ilk bölümdeki oyunculuklarıyla öne çıkan isimlerden. Başrolü üstlenen genç oyuncu Meltem Miroğlu ise hüzünlü bakışları ve başarılı oyunculuğuyla çok parlak bir gelecek vaad ediyor.

Yönetmen: Mahsun Kırmızıgül

Yönetmen: Mahsun Kırmızıgül

Mahsun Kırmızıgül, önceden yalnızca şarkılarıyla bildiğimiz bir sanatçıyken,sinemaya olan tutkusu ve başarılı filmleriyle de kendini kanıtladı. İlk filmi Beyaz Melek'in yankıları devam ederken peş peşe çektiği Güneşi Gördüm ve Newyork'ta Beş Minare filmleriyle de seyirciden tam not aldı. Dizinin hikayesini yazmasının yanısıra yönetmenliğini de üstlenen Mahsun Kırmızıgül, özenle seçtiği oyuncu kadrosuyla ve uzun zamandır yaptığı hazırlıklarıyla çok kaliteli bir yapım ortaya koyuyor. Dizi,18 kasım'da yayınlanan,film tadında ve yaklaşık 2,5 saat süren ilk bölümünün ardından gündemi kendine bağladı. Sinematografik görüntüleri ve başarılı oyunculuklarıyla diziseverler tarafından büyük bir beğeniyle karşılandı ve şimdiden kendine büyük bir hayran kitlesi edindi. 'Hayat Devam Ediyor' hayranları, 25 Kasım Cuma günü yayınlananacak dizinin ikinci bölümünü heyecanla bekliyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları