BURCU GÜNEŞ'İN YENİ SINGLE ÇALIŞMASI "OFLAYA OFLAYA" BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI!

Burcu Güneş, düzenlemesini Mustafa Ceceli'nin yaptığı yeni single çalışması "Oflaya oflaya" ile müzik listelerine üst sıralardan girdi. 18 Kasım'da müzikseverlere sunulan "Oflaya oflaya" , dinlenmeye başlandığı ilk andan itibaren herkesin dikkatini çekerek sosyal medyada da en çok konuşulan konulardan biri oldu.

BURCU GÜNEŞ:DOĞUŞTAN GELEN YETENEK

 

Son yılların en başarılı kadın vokallerinden biri olarak kabul edilen Burcu Güneş, aslında çok küçük yaşlardan itibaren müzik camiasının içindeydi.İzmir’de doğan Burcu Güneş, ailenin tek çocuğu olarak ve müzisyen olan babasının sayesinde müzikle iç içe büyüdü. İlk gençlik yıllarında babasına vokal yaparak ilk sahne deneyimini gerçekleştirdi. Bunu takiben ilk bestesini 12 yaşında yazan Burcu Güneş,daha o zamanlardan kariyerini müzikte yapacağının sinyallerini vermişti. Bundan sonra kendini geliştiren ve yavaş yavaş hayran kitlesi edinen Burcu Güneş, yapımcıların da ilgisini çekti ve 1998'de ilk albümü olan 'Aşk Yarası' nı piyasaya sürdü. güçlü sesi ve duruşuyla müzik severler tarafından hemen akbul gören Burcu Güneş, ilk albümünü takiben yayınladığı Tılsım (2001), Ay Şahit(2004), Ben Ateş Ben Su(2006) Sihirbaz( 2009) ve Tamamdır(2010) albümleriyle de büyük beğeni topladı. Yayınlandığı yıl en çok dinlenen slow şarkı olan 'Biz Aşkı Meleklerden Çaldık' da müzik çevreleri tarafından en çok beğeni toplayan şarkısı oldu.
Burcu Güneş, bugüne kadar düzenlediği Türkiye ve Avrupa genelindeki 450'yi aşkın konserinin her birinde 20.000 ile 80.000'i bulan hayran kitlesini, güçlü sahne performansıyla kendine bağladı. Albümlerinin toplamda 1.700.000 tiraja ulaşması da şüphesiz ki bu başarısının en büyük kanıtı.

 

'OFLAYA OFLAYA'

'OFLAYA OFLAYA'

 

Burcu Güneş'in 18 Kasım'da çıkan yeni single çalışması 'Oflaya oflaya' ise daha piyasaya sürülmesinin üzerinden bir kaç gün geçmeden herkes tarafından çok beğenildi. Mustafa Ceceli'nin düzenlemesiyle müzikseverlerle buluşan 'Oflaya oflaya' , özgün sözleri ve latin-lounge tarzındaki düzenlemesiyle adından daha sıkça söz ettirecek gibi. Daha şimdiden son zamanlarda yayınlanan en iyi single çalışmalarından biri olarak kabul gören 'Oflaya oflaya' aynı zamanda tren garında çekilen klip çalışmasıyla da beğeni topluyor.

 

 

 

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları