Grupfoni Dedeman Oteli Konaklamalı Kapadokya Turu

Grupfoni'den Kapadokya turu 600 TL yerine sadece 299 TL! Kapadokya turu için hareket her perşembe günü İstanbul ya da Ankara'dan gerçekleşecektir. Sadece 299 TL fiyatındaki, Dedeman Oteli'nde yarım pansiyon konaklama ve ulaşımın da dahil olduğu Kapadokya turunu kaçırmayın!

Dedeman Oteli'nde Yarım Pansiyon Konaklamalı Kapadokya Turu Fırsatının Detayları

Dedeman Oteli'nde Yarım Pansiyon Konaklamalı Kapadokya Turu Fırsatının Detayları

Bu Grupfoni fırsatından 1 Aralık – 25 Aralık tarihleri arasında yararlanabilirsiniz. Fırsat tek kişiliktir. Bu fırsata açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği, 2 gece konaklama, çevre gezileri, zorunlu seyehat sigortası ve lüks otobüsler ile ulaşım dahildir. Fiyata dahil olmayanlar ise tüm öğle yemekleri ve tüm özel harcamalar. Dört ayrı tur tarihi mevcuttur: 1 – 4 Aralık, 8 – 11 Aralık, 15 – 18 Aralık, 22 – 25 Aralık. Kapadokya Turu Ayrıntılı Programı

İlk Gün


Kapadokya'ya hareket.

İkinci Gün


Sabah saat 8:00'de yöresel kahvaltının ardından, Göreme Panorama'da molasında Kapadokya'nın en güzel görselinin izlenmesi. Hemen ardından ise, Göreme Açık Hava Müzesi'nin ziyareti. Daha sonra Dervent Vadisi'ne hareket. Dervent Vadisi'ndeki kısa bir yürüyüşün ardından, Avanos çömlek atölyesinin ziyareti. Ardından otele ulaşım, yerleşim ve açık büfe akşam yemeği.

Üçüncü Gün

Üçüncü Gün


Sabah otelde yapılacak kahvaltıdan sonra, Paşabağı'nın ziyareti. Ardından Derin Kuyu, Narlıgöl ve Aksaray Ihlara Vadisi'nin ziyareti. Buraların ziyaretinin ardından Onix Taş Atölyesi'nin ziyareti. Sonrasında otele geri dönüş ve arzu edildiği takdirde Türk Gecesi turuna katılınabilir.

Dördüncü Gün


Sabah gene otelde yapılacak açık büfe kahvaltıdan hemen sonra, Uçhisar Kalealtı ve Güvercinlik Vadisi ziyareti. Ardından Üçgüzeller ve Turasan şarap fabrikaları ziyareti. Hemen ardından Asmalı Konak Ziyareti ve sonrasında Tuz Gölü'ne hareket. Tuz Gölü'nün görülmesinden sonra ise İstanbul'a doğru geri yola çıkış.
Kapadokya Turu'na katılmak için buraya tıklayınız. Dedeman Oteli'nde Konaklamalı ve sadece 299 TL'ye mal olacak bu muhteşem Kapadokya Turu'nu kaçırmayın!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Grupfoni
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları