DEZ Diyet Programı

DEZ Diyet Programı 159 TL yerine sadece 79 TL!


Zayıflamak isteyenlere müjde, mucizevi formül DEZ diyet programı çok uygun bir fiyat ile satışa sunuluyor. Bu fırsatı kaçırmayın! Üstelik tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo! Fazla kilolarınıza DEZ diyet programı ile elveda deyin. İstediğiniz görünüme kavuşmak, artık hayal değil! Bunu mümkünleştirecek ürün DEZ diyete hemen siz de sahip olun!

DEZ Diyet Programı Fırsatından Nasıl Yararlanılır?

DEZ Diyet Programı Fırsatından Nasıl Yararlanılır?


Bu fırsattan yararlanmak için buraya tıklayınız. Fırsat 15 Aralık 2011 tarihine kadar geçerlidir ve bu fırsattan istenilen miktarda satın alınabilir.

DEZ Diyet Nasıl Kullanılır?


DEZ diyet iki farklı üründen oluşur. Birincisi Start ürün, ikincisi ise ana üründür. Start ürün ile başlanır ve ilk iki gün boyunca bu ürün alınır. Bu esnada başka hiçbir şey yenmez ve sadece 2 – 3 litre su içimine dikkat edilir. Üçüncü güne gelindiğinde ana ürün kullanımına başlanır. Üçüncü gün sabah 11'e kadar kahvaltı yapılmalı ancak kahvaltıda DEZ diyet programında belirtilen yiyecekler yenilmelidir. Daha sonrasında ise yine ana ürün alınmaya başlanır.
Diyet boyunca kahvaltı yapılır ve daha sonra ana ürün alınır. Bu şekilde diyet, varılması amaçlanan kiloya üç kilo kalıncaya kadar devam etmelidir. Mesela bir kişi 90 kilodan 75 kiloya inmek istiyorsa ve DEZ diyet programını uyguluyor ise kilosu 78 olduğunda, öğle yemeklerinde normal yemek yemeye başlaması ve sadece akşam yemekleri için DEZ diyet programı ana ürününü almaya devam etmesi gerekmektedir. Bunun amacı ise kilo verilmesinin yavaşlatılması ve vücudun bu kiloya zamanla alıştırılmasıdır.
Bu şekilde DEZ diyet, istenilen kiloya varıncaya kadar devam ettirilir. Amaçlanan kiloya erişildiğinde ürün kullanımı durdurulur, ancak düzenli yemek yemeye devam edilmesi, dengeli beslenme ve spor gibi önemli unsurlara dikkat edilmesi gerekir. Aksi takdirde verilmiş olan kiloların geri alınma riski vardır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları