Bu Hafta Vizyona Dört Yeni Film Girecek

Bu Hafta Vizyona Dört Yeni Film Girecek


Gelecek Uzun Sürer

Gelecek Uzun Sürer


Vizyon tarihi 11.11.11 olan ''Gelecek Uzun Sürer'' filmini Özcan Alper yönetti. ''Gelecek Uzun Sürer'' filminin konusu ise kısaca şöyle; Sumru bir üniversite öğrencisidir. Ağıt derlemeleri konulu tez çalışması için Türkiye'nin güneydoğusuna gider. Başlangıçta kısa sürmesi planlanan bu yolculuk, Sumru'nun kendi içine yaptığı bir yolculuğa dönüşecek ve Sumru kendi acıları ile yüzleşecektir. Ancak Sumru bu yolculuğunda yalnız kalmayacak ve bölge yerlilerinden bir çok karakter onun hikayesine konuk olacaktır. Romantik ve dram türlerindeki ''Gelecek Uzun Sürer''de bir çok amatör oyuncu yer alıyor.

Beni Unutma

Beni Unutma


Vizyon tarihi 11 Kasım olan ''Beni Unutma'' filmini Özer Kızıltan yönetti. ''Beni Unutma'' filminin konusu kısaca şöyle; Olcay, başarılı, güzel ve bekar bir kadındır. Bir gün sevgilisinin onu aldattığını öğrenince onu terkeder ve hemen ertesi gün bir başkası ile tanışır. Sinan isimli bu kişi de yeni başlayan bu ilişki sebebi ile, nişanlısı Ebru ile evlenmekten vazgeçer. Dram türündeki filmleri izlemeyi seviyorsanız, ''Beni Unutma'' tam size göre bir film.

Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı (Immortals)

Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı (Immortals)


Yine 11 Kasım'da vizyona girecek filmler arasında olan "Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı (Immortals)" filmi Tarsem Singh tarafından yönetildi. "Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı (Immortals)" filminin konusu ise kısaca şöyle; Filmde Yunan mitojojisinden karakterler yer almakta ve insanlığın geleceği için iyi taraf, kötü taraf ile savaşmaktadır.

Senden Önce (What's Your Number)


Komedi türündeki "Senden Önce (What's Your Number)" filminin yönetmenliğini Mark Mylod üstlendi. "Senden Önce (What's Your Number)" adlı filmin konusu kısaca şöyle; Ally Darling isimli kadın, bir sürü ilişkisnden sonra hiç kimseyi kendine uygun bulamamıştır. Bir gün kız kardeşi evlenmeye karar verdiğinde, Ally'nin, yalnız oluşunu onu çok rahatsız eder ve kendisine düğünde eşlik edecek birini bulmaya karar verir. Eski sevgililerini arayan Ally, değişik tecrübeler yaşar.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları