Bengü Şarkıları Coşturdu, Bengü Dansçıları Nefesleri Kesti

Bengü Şarkıları Coşturdu, Bengü Dansçıları Nefesleri Kesti

Bengü dansçıları ile Afyonkarahisar'da Oruçoğlu Termal Otel'de sahne aldı. Bengü şarkıları izleyenleri coşturdu, Bengü'nün dansçıları ise tek kelime ile nefesleri kesti. Bengü iki saat boyunca sahnede kaldı ve ''Dört Dörtlük'' albümünden parçalar seslendirdi.

Oruçoğlu Termal Otel'de sahne alan ünlü pop müzik şarkıcısı Bengü şarkıları ile, Bengü'ye sahnede eşlik eden kızlar ise muhteşem dansları ile izleyenlerin beğenisini kazandı. Bengü hayranlarının Kurban Bayramı'nı kutlamak istediğinde ise izdiham yaşandı. Bengü hayranları, Bengü'nün fotoğraflarını çekmek isteyince ortalık bir anda karıştı. Ellerinde fotoğraf makineleri ve cep telefonları ile bekleyen Bengü hayranları uzun bir süre sahne önünde bekledi.

Bengü'nün Son Albümü Dört Dörtlük

Bengü'nün ''Aşkım'' adlı parça ile çıkışını yaptığı ''Dört Dörtlük'' albümünde yer alan Bengü şarkıları: Aşkım, Saat 3.00, Kadar, Son Nokta, Cesaret, Kalbim Affetsin, Kalbi Olan Ağlıyor, Çetele, Veda, Dört Dörtlük. Albümde, bu Bengü şarkılarından Aşkım, Kadar, Kalbim Affetsin, Saat 3.00 ve Çetele isimli Bengü şarkılarının farklı versiyonlarının da kaydı bulunmaktadır.

'Bu Klipte Kendimi Çok Seksi ve Güzel Buldum'

Bengü ''Saat 3.00'' adlı şarkısı için, "Bu klipte kendimi çok seksi ve güzel buldum" şeklinde konuştu. Ayrıca Bengü sözlerine "11 yıllık sanat hayatımda hedeflediğim her şeyi yaptım ve her şeye karşı kendimi hazır hissediyorum. Evlilik hariç!" ekledi. Bengü ''Dört Dörtlük'' adlı albümü ile bu yaz Türkiye'de en çok satan albümler arasında ilk ona girdi.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları