Çiçek Sepeti Hediye ÇekiÇiçek Sepeti'nden yapacağınız alışverişlerinizde geçerli olacak olan 30 TL bedelindeki hediye çeki sadece 3TL! Bu kampanyayı kaçırma! Çiçek Sepeti hediye çeki ''gurme kek ve kurabiye buketleri''nde kullanılabilir. Hediye çekininin son kullanım tarihi 31 Aralık 2011.

Türkiye'nin En Büyük Çiçekçisi Çiçek Sepeti

Türkiye'nin En Büyük Çiçekçisi Çiçek Sepeti

2000 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana on bir yıldır hizmet veren Çiçek Sepeti, her gün yüzlerce çiçek siparişi ile sevenleri buluşturuyor. Türkiye'de çiçekçilik anlayışını değiştiren Çiçek Sepeti ile çiçek göndermek çok hızlı ve çok kolay! Bugün itibariyle 500 binden daha fazla müşterisi olan site her gün daha da büyümekte ve müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. Online olarak satın alınan çiçekler için birbirinden farklı yüzlerce model ve fiyat aralığı mevcuttur. Herkesin zevkine uyabilecek çiçekleri bünyesinde barındırabilme ve her zevke hitap edebilmesi ile Çiçek Sepeti her gün kendisini güncellemekte ve müşterilerini memnun etmektedir. Türkiye'nin dört bir yanına her an çiçek siparişi verebilir, siz de sevdiklerinizin yüzünü güldürebilirsiniz.

Hediye Çeki Fırsatından Nasıl Faydalanılır?

Hediye çeki 31 Aralık tarihine kadar geçerli olup, her gün kullanılabilir ve çekten istenilen miktarda satın alınabilir. Özel günlerde verilecek olan siparişlerin aksamaması bakımından siparişlerin erken verilmesi göz önünde bulundurulmalıdır. Çek sadece İstanbul ve Ankara'dan yapılan gönderilerin alanlarına giren bölgelerde geçerlidir. Her gün yapılacak olan sevkiyatların bir limiti vardır. Bu yüzden siparişlerinizde bu hususu da göz önünde bulundurunuz. Sevdiklerinizi mutlu edin! Onların yüzündeki gülümsemeye ortak olun! Bu fırsat kaçmaz! Fırsattan yararlanmak; renkli ve lezzetli bir kek sepeti ya da neşeli bir kurabiye sepeti için, buraya tıklayabilir ve istediğiniz adette Çiçek Sepeti hediye çeki satın alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Çiçek Sepeti
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları