Saç Maskesi Fırsatı

Saç bakım maskesi, saç peelingi ve buharlı saç terapisi fırsatı Grupfoni'den! Tigi Creative Academy ve Grupfoni işbirliği ile düzenlenen fırsatı kaçırmayın, siz de saçlarınız ile fark yaratın! Üstelik normal fiyatı 99 TL olan bu hizmetler, sadece kısa bir süre için 9,90 TL! Saç bakım maskesi için Tiği ürünleri kullanılacak olup, keratinli saç bakım maskesi ile saçlarınız her zamankinden daha iyi görünecek. Kampanya bir ay boyunca geçerlidir. Fırsattan istenilen miktarda satın alınabilir. Fırsattan 8 Aralık 2011 tarihine kadar haftanın her günü 9:00 – 19:00 saatleri arasında yararlanılabilir.

Keratinli Saç Bakım Maskesi, Saç Peeling ve Buharlı Saç Terapisi

Saçlarınız ile sorun mu yaşıyorsunuz? Çabuk yıpranan saçlara mı sahipsiniz? O zaman bu fırsat tam size göre. Unutmayınız ki, cildiniz ve yüzümüz kadar saçlarımız da ilgiyi hak eder ve bakıma ihtiyaç duyar. Saç maskesi ile saçlarınız hiç olmadığı kadar parlaklaşacak ve saçlarınız hayat bulacak.

Keratinli Saç Maskesi ve Buharlı Saç Terapisi

Keratinli saç maskesi, meyve özlerinden oluşan bir maskedir. Saç tipine göre seçilecek olan bu maskenin iki seçeneği bulunmaktadır; nane özlü ya da hindistan cevizi özlü. Saç maskenin amacı saçlarda azalan keratinin tekrar dengeye getirilmesi ve saçların tekrar sağlık kazanmasıdır. Saçlarınız, bir çok sebepten dolayı kırılır ve dökülür. Sağlıksızlaşan saçların nem ve keratin dengesine ulaşması çok önemlidir. Keratinli saç maskesi saçta beş dakika bekletildikten sonra, saç buhar terapisi için, buhar makinesine alınır. Buhar terapisi on beş dakika sürer. Bu işlemlerden sonra saçlar tekrar doğal dengesine gelir ve daha sağlıklı bir görünüm elde edilir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Saç Bakımı ›
İlgili makaleler
İlgili mağazalar

Busque productos por categoría

  • Saç Bakımı
    • Şampuan ve Saç Kremi
Bavul Buroteknik Cicek Cumbur E-tesettur Firsat.me Grupfoni Günün Tatili Kaft Mormarka Mudo Sporcum Yakala.co Teknosa Yeni Pasaj Markapon Net Sipariş Okuoku Defacto