Fanta Stage'de Manga İle

Fanta Stage'de Manga İle Galeri


Fanta, şöhret basamaklarını tırmanmak isteyen yeteneklere çok özel bir şans veriyor.


Türkiye'nin her yanından birçok genç yeteneğin katıldığı, ve kendilerine ait olan bestelerini dinleyicilerin beğenisine sunduğu Fanta Stage yarışmasında başvuru ve "halk oylaması" devam ediyor.


18-28 yaşları arasında olan genç müzisyenlerin kendi bestelerini içeren MP3 veya WAV formatlı dosyaları Fanta Stage'in web sitesine yükleyerek ve jüri değerlendirmesi için bu dosyaları ayrıca CD/DVD'ye yazıp Fanta Stage'e göndererek katıldığı müzik yarışmasının finalistlerini Manga ile 16 şehirde muhteşem bir konser deneyimi bekliyor.


Halk oylamasının %30, jüri oylamasının %70 oranında etkilediği ön eleme sürecinin ardından belirlenen ilk 30 yetenek, İstanbul'da profesyonel bir stüdyoda, jüri üyelerinin destekleriyle, kayıt yapma şansı elde edecek. Kayıtların jüri tarafından değerlendirilmesinin ardından ilk 10 belirlenecek. Profesyonel müzisyenler tarafından sahne eğitimi alacak olan yetenekler ardından sahne performanslarıyla jüriyi etkilemeye çalışacak.


Ünlü olma şansı var mı?


Bu soru Fanta Stage'in web sitesinde şu şekilde cevaplanmış:

"Eğer gerçekten yetenekliysen neden olmasın? Finale kalmak ilk adım. Finale kalan ilk 10 arasından jüri tarafından iki kişi (veya iki grup) finalist olarak seçilecek. Bu kişiler Fanta Gençlik Festivali ekibiyle 16 şehir dolaşacak, sahne performanslarıyla yüzbinlerce kişiyi etkilemeye çalışacak. Ayrıca Fanta Gençlik Festivali sanatçılarından sürpriz bir isimle düet yapacak, bu düete klip çekilecek. Facebook Fanta Stage sayfasında en çok oy alan Fanta Stage birincisi olacak."

Kendine güvenen yeteneklerin, kendilerini göstermeleri açısından önemli bir fırsat olarak görülebilecek olan Fanta Stage'de oylama yapmak için Facebook hesabınızın olması gerekiyor:

http://www.fanta.com.tr/fantastage/yetenekler

Yarışmadaki göze çarpan yeteneklerden "LAL Band"in sayfası:

http://www.fanta.com.tr/fantastage/yetenekler/198


Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları